Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki csináltatott kisajakplasztikát?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnének a műtétről, orvosról, fájdalomról, gyógytartamról.

2020. szept. 28. 13:01
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
26%

#11 Nem ismerkedni akarok,csak szerintem több az olyan pasi akinek be jön a salis punci mint ahánynak nem.

Egyébként nem nemiszervet keres az ember hanem társat.

Aztán persze kiderül, hogy ki alatt mi van,de ha valaki tiszta és ápolt,akkor nincs csúnya punci.

2020. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezt érdemes elolvasnod.


[link]

2020. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Miután volt pasi aki szex közben otthagyta, valahol megértem a kérdezőt.

Ettől függetlenül én is lebeszélném róla.

2020. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több olyan privát üzenetet, ahol képet kértek róla. Nem fogok senkinek küldeni, nem is értem hogy gondoltátok. Azt meg végképp nem, aki egy tegnapi kommentemre írt üzenetében még 23 éves egyetemista volt, ma pedig már nőgyógyász és e-mail-re küldjek képet és választ kb. 8 kérdésére. Kérem innetől tényleg csak az írjon, akinek volt ilyen műtéte.
2020. szept. 28. 16:11
 15/23 anonim válasza:
85%
Én is sokat gondolkoztam a műtéten, de pont amiatt mert rosszakat olvastam, hogy valakinek érzéketlen lett, valakinek aszimmetrikus és olyat is olvastam hogy valakinek annyira visszavágták a bőrt, hogy a csikló teljesen kilátszott és ez fájdalmat okozott neki. Szóval ha mész, nagyon gondold át hogy kihez, nekem nagyon kilógósak és engem is szokott a nadrág meg minden zavarni, de nem mertem belevágni, ezek miatt.
2020. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem annyira lógós, csak kilátszik vagy saláta, akkor még tudják a nagy ajkakat is tölteni, hozzá korrigálni és úgy nem feltétlen muszály csonkítani. Bár gondolom, hogy ez nem túl tartós megoldás.
2020. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nagyon kilóg, kb. 4-5 cm-re!
2020. szept. 28. 19:39
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Csak azért írtam, mert sokaknak megváltozik a szexuális életük a kisajak plasztika után. Így ez picit barátságosabbnak tűnik. Bár ki tudja, több beavatkozást igényel ez a saját zsírral való nagy ajak feltöltés is, hogy megmaradjon a végleges eredmény.

Szerintem konzultálj mindenképp orvossal, ha ennyire zavar. Teljesen meg tudom érteni.

2020. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%

Pár hét alatt nyom nélkül gyógyul, nem komolyabb műtét, mint a férfiaknál a körülmetélés.

Szépészeti beavatkozás, szóval zsebbe nyúlós, de minimális az egészségügyi kockázata.


Nem értem miért támadják a kérdezőt. Bezzeg a tetoválás, ami a fél embert beteríti, teljesen oké, ez meg ott van a bugyiban, csak a partner látja. Fura egy világ.

2020. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"valakinek annyira visszavágták a bőrt, hogy a csikló teljesen kilátszott és ez fájdalmat okozott neki"


Ez már az a kategória, amikor a vízvezeték szerelő rosszul teszi fel a csapot. Ezért kell megnézni az orvosnak a referenciáit, 3 dokihoz nyugodtan el lehet (=kellene) menni konzultálni.

2020. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!