Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisajak műtét! Mi a menete,...

Kisajak műtét! Mi a menete, mennyi ideig gyógyul? Anyagilag nagyon megterhelő?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, mégis nagyok a kisajkaim. Kilógnak, de nagyon. Ez még csak az esztétikai probléma, ezt talán meg tudnám szokni. De az igazi gond az, hogy bringázás után fááj :/ Motoron ha huzamosabb ideig ülök (hosszabb távra megyek), akkor egy idő után már nem tudok kényelmesen ülni, mert mindenhogy nyomja a kisajkaimat. Izgatni egyáltalán nem is lehet már, nem érzek vele rendesen, csak fájdalmat. Elég kellemetlen. 15 éves vagyok, talán ez az, ami az egészet leginkább befolyásolja. Ajánlanátok a műtétet? Vagy van valami más megoldás?
2010. aug. 9. 18:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
serintem ne!
2010. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg megkeserítheti az életed, ilyen kis apróság, de mennyi bosszúságot okoz. Szerintem miért ne? Én is terveztem.
2010. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

első! írhattál volna indokot is!

második! miért gondoltad meg magad? miért csak tervezted?

2010. aug. 9. 19:30
 4/30 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú évek alatti kerékpározás után alakult ki. Napi szinten tekerek, nyáron (most) van, hogy 100 km-ket is egybe, plusz biciklis edzést tartok a hétköznapokon (spinning). Egyik oldalt a nagyajkam úgy megnagyobbodott, hogy néha kellemetlen, ha hozzáér ruha, bármi. Néha fájni is szokott, ezért terveztem. Félek az ilyen beavatkozásoktól, azért csak terv szint.. De gondolom, hasznos lenne, és megkímélne sok ilyen kis bosszúságtól.
2010. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik elég nagy, a másik normális méretű. Én is gondoltam rá, de tudom, h nem lenne rá pénzem, max ha már dolgoznék és jól keresnék, elég sokba kerül sztem:S

Nekem annyi a baj, h ha farmert veszek fel, hordanom kell tisztasági betétet, mert a farmer kidörzsöli, ha teszek be tisztaságit nem rossz.

Én félnék a műtéttől, hogy elrontanak vmit és érzéketlen lenne, meg hallottam, hogy utána napokig fáj. Elég macerás lenne olyan érzékeny helyet műteni:S

2010. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
a bringázástól nagyobbodott meg? szabad tudnom hány éves vagy?
2010. aug. 9. 20:23
 7/30 A kérdező kommentje:

utolsó!

a dörzsöléstől nem lett érzéktelen...?

2010. aug. 9. 20:24
 8/30 A kérdező kommentje:

egyébként még ha rendes (szárnyas) betétet teszek be, akkor is fáj!

tangából ki is lóg! (bár ez csak esztétikai probléma)

2010. aug. 9. 20:26
 9/30 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom a bringázástól, mert kamaszkoromban bajom nem volt vele. 27 vagyok.
2010. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Lehet mindenki le fog ordítani, de szerintem egyértelműen csináltasd meg!!

Nézz honlapokat plasztikai sebészetekről, ott szoktak árakat írni vagy meg van adva az elérhetőségük, max. 100ezer, én úgy tudom (de lehet tévedek!).

Megéri szerintem, mindenképp!

Dolgozol 1-2 hónapot és meg is van a pénz, utána meg nem fog problémát okozni.

Attól ne félj, hogy érzéketlen lesz, a csiklód és a hüvelyedben a G pont megmarad, úgyhogy képes leszel az orgazmusra ettől teljesen függetlenül.

Szorítok, hogy mihamarabb sikerüljön neked!!

:)

2010. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!