Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dilemma. Mit vállaszak és...

Dilemma. Mit vállaszak és melyik a jobb? Sokkal jobban tetszenek a hátizsákok de, a bőröndök viszont nem annyira de nem megterhelő

Figyelt kérdés
[link] [link]
2011. ápr. 25. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy mire kell?

En repuleshez mindig borondot hasznalok, mert nem kell sokaig cipelni, csak addig, amig fel nem adom, viszont ott sokkal praktikusabb, mint cipelni.

Ha autoval utazunk, akkor utazotaskat pakolok tele, mert sokkal praktikusabb, kevesebb helyet foglal, mint a borond.

Amikor tanultam es vonatoztam plusz bekaveztam a koleszba, akkor ilyen hatizsakom volt, mert konnyebb volt vele fel-leszallni, mint az utazoval.

2011. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírnád el ha telepakolnád a hátizsákot, ha nő vagy, akkor főleg nem. Nagyon nehéz lenne majd harminc kilót a hátadon cipelni. Szerintem inkább bőrönd. De ne rendeld meg sehonnan. Személyesen vásárold meg, hogy meggyőződhess róla, hogy kellően stabil-e. Lehetőleg olyat válassz, aminek jó nagy kerekei vannak. Az a legjobb, ha több irányba is forognak a kerekei, nem csak egy irányba.(Ilyet nem is láttam még Magyarországon) Az útpadkáknál meg nagyon vigyázz rá. Ha nem fogod meg, és emeled le az útpadkáról, a hirtelen lehuppanó súly miatt kitörhet a kereke, és akkor bajban leszel. Arra is figyelj, hogy a cipzárja húzókáján legyen egy-egy kis lyuk. Így könnyen össze tudod lakatolni a cipzárt, és egy kicsit kisebb az esély, hogy meglopnak ha nem figyelsz egy pillanatra.
2011. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!