Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A nőknél miért lett divat ez...

A nőknél miért lett divat ez a feltöltött száj, lufi mellek, agyonsminkelt arc?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok a plasztikai műtétek ellen, sok esetben jó és indokolt.


Viszont egyre gyakrabban látni hogy alapvetően szép nők kis túlzással bohócot csinálnak magukból.


Ez miért jó? Nem néznek tükörbe hogy nem esztétikus? Vagy a családtagok, barátok nem szólnak?



2020. dec. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Aki túlzásba viszi és egyre csúnyább lesz, valószínű, hogy

testkép zavara van.

2020. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Önképzavar, önbizalomhiány, tehát ennek pszichés okai vannak.
2020. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
én a celebvilágon kívül nem láttam még ilyet.
2020. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

3-as: pedig rengeteg van. Eleg csak beirni 1-2 random magyar nevet az instan, elso talalatok kozt lesznek az ilyen túltöltést csinaltato lanyok. Nem tudom mi ertelme van( szerintem pl nagyon szep egy russian doll lips-akinek illik az arcahoz, es abban is van anyag!), de nem egy eltulzott CSŐR😅😅

Szerintem valami onkepzavar van amogott hogy túltöltetik...

2020. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Mert hülyék és egymással versengenek ahelyett hogy a férfiaknam akarnának tetszeni.
2020. dec. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
4 lényegileg ugyanaz az instamodell is, mint a celeb: elérhetetlen távolságban levő emberek, akikről csak az interneten hallok. ismeretségi körömben egy ilyen sincs, sem a szülőhelyemen, sem a fővárosban.
2020. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Pedig tényleg rengeteg ilyen csaj van. Én ismerek sok műszempillás, műkörmös, feltöltött száju, szilikon mellű tanárnőt, munkatársat, ismeretségi körömben is van több is, bevallom, férfiként ez egy kicsit riasztó. Lassan már semmi természetes nem lesz a nőkön?
2020. dec. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

ez regen a mukorommel meg a tetovalt szemoldokkel kezdodott...aztan a pothaj, szilikon mell..ma mar a szilikonszaj es a muszempilla, koronazott fogak minden egyben...nem is lehet mar fokozni.


Rohej...

2021. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!