Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hialuronsavas szájfeltöltést...

Hialuronsavas szájfeltöltést szeretnék. Aki volt már ilyenen esetleg megtudná osztani velem a tapasztalatait és tudna ajánlani egy megbízható szakembert?

Figyelt kérdés
Esetleg aki volt már a Róbert magánkórházban, volt már Dr. Phillips-Csernus Krisztinánál vagy a Kamilli Aesthetic Beauty-nál meg tudná velem osztani a tapasztalatait?

#Budapest #ajakfeltöltés #hiarulonsav #Róbert magánkórház
2021. jan. 13. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Dr Philps -Csernus Krisztinanal voltam hialuronos feltoltesen. Asszimetrikus lett. Borzalmas. 120 ezer/ml. Csak horrorfilmbe illoen ronda szornyszulottfeju nok voltak a varoban. Ez is into jel.

Szoval hozza semmikepp ne menj.

A hisluron 1 honap alatt szivodik fel a szajbol. Penzkidobas.



Amig ott voltam a szalbehhzasra probalt rabeszelni 600 ezerert,amivel kb tobbet nem fekhetsz az oldaladon vagy puszit se kaphatsz.

A szalakon tuskek vannak,ami visszshuzza a borod. Irdatlan fajdalmas lehet. Mosolyogni nem lattam meg azzal not. Honapokig utana vallalhatatlanul csunya a feje az embernek. Akinel tultoljak,ott evekig. Utana szetnyulik a bor. vigyazz vele.

2021. jan. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg írni
2021. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
81%

Hát nem egészen mai kérdés, de azért vàlaszolok.


Csernus Krisztina munkái nekem nem tetszenek, mikor nekem volt aktuális akkor őket néztem:


Dr. Pónyai Katinka

Dr. Gyöngyösi Nóra

Dr. Pukancsik Dávid


Nekem az ő munkáik tetszettek, innen választottam egyet :) meg vagyok elégedve, senki nem mondaná meg, hogy töltve van a szám, lehelletnyi változás lett, 0,5 ml, mégis esztétikusabb, mint volt, de nem túlzó módon.


Picit fájt, és utána pár napig azért érzékeny volt, nem lilult be, picit bevolt dagadva 1-2 napig, de ennyi. Az meg nem igaz; hogy a hialuronsav felszívódik 1 hónap alatt. Az első általában hamarabb, de 2-3 hónapig minimum kikellene tartania, ha nem tovább. Utána pedig 9-12 hónapot simán bír, és az, hogy teljesen felszívódjon az több év is lehet. Nyilván a jó minőségű anyagról beszélek, fenti 3 szakember kivétel nélkül jó minőséggel dolgozik. Persze vannak ritka esetek, amikor tényleg extrém hamar felszívódik, ez sajnos egyénenként eltérő lehet, akkor érdemes másik anyagot kipróbálni, az orvos ebben is tud segíteni.

2021. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!