Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Komolyan szükséges egy ekkora...

Komolyan szükséges egy ekkora mellű nőnek a szilikon? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ugyan ilyen és ekkora mellem van mint az első képen, ez komolyan olyan pici hogy belefér a nyugodtan műtsd meg - kategóriába???


2010. aug. 14. 18:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A link :


[link]

2010. aug. 14. 18:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
felül ott van a cím, hogy mell asszimetria. szerintem a nő az asszimetrikus mellei miatt műttetett, bár tényleg nem olyan vészesen asszimetrikus.
2010. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Ááá én nem értem, nagyon nagyon szép az első képen a cici.

Feszes és kerek. Több nem kell.

Ez sztem egy B-s kosár ami a nagyátlag...

2010. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó de az oldalon, asszimentria ide oda- mind kb ekkora mellű nő műttetett

Szval az első kép cici mérete kicsinek mondható?

2010. aug. 14. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Igazából szerintem nem az a kategória,hogy nyugodtan műtesd meg. Báár gondolom ennél a lánynál az lehetett a gond, hogy asszimetrikus volt a melle és az nem volt szép látvány. Na, de a nagyság végülis nem nagy nem is kicsi, dee jajj azért milyen jó lett. :) Én is bevállalnék egy mellmütétet. :)
2010. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sztem olyan csúnya a 2. képen látszik h a mell alatt vmi nem okés.. húzódik...
2010. aug. 14. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
nekem is volt mellem műtét elött,de igy sokkal jobb,a melltartókat utálom,igy nem hordok már 4 éve!és sokkal jobb igy minden,minden ruha jól áll.
2010. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg kis mellem van. Mindig megkaptam mindenkitől. Ennek ellenére nem csináltattam műtétet, mert szerintem a férfiaknak még mindig jobban tetszhet az eredeti. Nem is fogok csináltatni, csak azok csináltatnak, akik nem tudják elfogadni magukat.
2010. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az asszimmetriája se volt vészes. Figyelj lehet ház méretű melled is ha kisebbségi komplexusod van, úgyis nagyobbra fogod műttetni. Én nem akarom megműttetni, pedig "ha borogatnám eltűnne" tipusú mellem van.
2010. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hidd el nekem legalább van akkora mellem mint a második képen és szép formásak is, de én jobban örülnék ha inkább kisebb lenne. sok mindenben akadályoz..
2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!