Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét mennyire kockázatos?

Orrműtét mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés

Nagy az orrom és kisebbet szeretnék. Láttam sok videót akik már túl vannak rajta és olyan szép kis orruk lett utána, még annak is akinek nagyon nagy volt előtte. De olyan is van akiknek nem sikerült jól gondolom, azt hogy kell elképzelni, rosszabb lett mint volt?😳

Mennyibe kerül és tud valaki aki már túl van rajta ajánlani egy jó orvost aki jól dolgozik? Mennyi a felépülési idő és nagyon fáj utána?



2021. febr. 8. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem vállalnék be ilyet.
2021. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképp ezt szeretnéd akkor feltétlenül jó orvost keress (szóval lekövethető legyen a tevékenysége és legyenek róla vélemények is), mert ez kockázatos (pont a napokban volt egy ilyesmi hír egy kínai színésznővel kapcsolatban)
2021. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-1,5 milla.

Pl Dr Seffer Istvan ugyes


2 het utan mar futhatsz. 1 honapra ra jondizhatsz es barmit csinalhataz.


Most kerdeztem meg a plasztikai sebeszem. Nalam is tervben van.


Kepet vigyel,milyen legyen. Elolrol es oldalrol . Magadrol is. Kerdezd meg,h meg tudja-e csinalni. Ennyi.


Szamitogepen terveztezd is meg vele.


Altatasban vegzik. Nem faj. Utana kotes van rajtad ket hetig.

2021. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2019-ben 900 ezer forintba került, most lehet kicsit már feljebb mentek az árak.


A lényeg az, hogy profi orvost válassz. Olyat, aki nem csak plasztikai sebész, hanem fül-orr-gégész is. Én Rezek Ödönnél csináltattam, ő ilyen téren szerintem a legjobb itthon, de rajta kívül van még pár profi doki. Jó dokinál nagyon kicsi az esélye a rossz eredménynek, de ahogy mindennek az életben, ennek is van kockázata. Ez ne tántorítson el, a kocsiba is beülsz, annak ellenére, hogy tudod, hogy lehet baleseted.


Műtét után pár napig fájdogál, sajog, ez attól is függ, hogy mekkora részt kellett eltávolítani. Flector porral simán túl lehet élni. Nekem nagyon szépre sikerült, nagy görbe volt és kis pisze lett. Abszolút megérte.

2021. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!