Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy mellkisebbítő műtét ugyan...

Egy mellkisebbítő műtét ugyan olyan kockázatokkal jár, mint pl egy császármetszés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám. Hasonló, mert műtét, de hogy nem ugyan olyan, az tuti. Mondjuk a mellkisebbítésnél nehezen tudok elképzelni utána meddőséget, vagy hegszétválást, ha jön a másik gyerek.

Orvost kell megkérdezni.

2013. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sosem hallottam hogy valaki a mellét akarja megkissebbíteni... :D
2013. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát, akkor nézz utána, mert sokan kisebbítik. van, akinek gondot okoz a nagy mell.
2013. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kolibri71 válasza:
Eleg bugyuta kerdes. Különbözö testreszek, a mütet celja is teljesen mas. Ha tul nagy a mell, es emiatt gerincferdüles lepne fel, ugyis orvos javasolja a kisebbitest, TB alapon elvegzik, de az biztos, hogy csak a trend kedveert nem feküdnek kes ala. Amihez hozzanyulnak, az mar nem lesz sohasem tökeletes.
2013. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Altatás, egyéb érzéstelenítés kockázata egyaránt megvan.

Fertőzésveszély ugyanúgy.


De a császár szerintem több kockázatot hordoz, mert olyan állapotban vagy, amikor a szervezeted amúgy is extrém nagy terhelésnek van kitéve a terhesség miatt, plusz a méhlepény-leválasztásnál (különösen programcsászárnál) nagyobb valószínűséggel alakul ki kontrollálhatatlan vérzés, és mivel a hasüregben zajlik a műtét, belső szervek sérülhetnek.

A mell "periférián" van, kisebb az esélye, hogy létfontosságú szerv sérül közben.

2013. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel hozzányúlnak a mirigyállományhoz, elveszhet a szoptatni tudás képessége.

Én megvárnám vele a szülést...

2013. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már szültem.
2013. febr. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!