Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magasság növelése érdekében...

Magasság növelése érdekében tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas már ez a kérdés. Temérdek mennyiségű kérdés található itt a témában. De én mégis ehhez folyamodok most. Van valamilyen módszer magasság növelésére? Bármi! Komolyan, bármit elfogadnék, ami tudna néhány centit adni a magasságomhoz! Jelentős önértékelési zavarral, depresszióval küzdöm, gyűlölöm magam a külsőm miatt. Leginkább a magasságom szomorít el. Nagyon régóta hadilábon állok már ezzel. Évek óta alig nőttem valamit. 21 éves, egyetemista, kb 173 cm magas srác vagyok - ami cipőben 177-178, mert magasító talpbetétet hordok. A társaságomat többnyire kedvelik, barátaim is vannak, köszönhetem annak, hogy prezentálok egy olyan személyt mások előtt, ami nem én vagyok vagy csak szeretném, hogy én legyek.

Legbelül gyűlölöm magam! Nagyjából 15 éve egy nap sem telik el úgy, hogy ne gondolnék a halálra. Gyerekkoromban beteg lettem, súlyosan elhíztam, sok korombeli körében kirekesztett lettem, emiatt olykor pokol volt az iskola. Az énképem torzult. Később sikerült ugyan lefogynom, jelenleg is edzem, de az nem fér a fejembe és nem tudok belenyugodni, hogy a magasságom ekkora maradt! Szeretnék minimum 180 cm lenni. De legszívesebben 190. Az életbe vetett hitemet kapnám ezzel vissza. Végre önfeledten, szorongásmentesen csajozhatnék, de már az is óriási siker lenne, ha szeretnék, s mernék mutatkozni a nagyvilág előtt, ahelyett, hogy inkább ki sem mozdulok a szégyenérzet miatt. Természetesen tökéletes akkor sem lennék, de hihetetlenül nagy lökést adna... Imádnám magam! 😍

Sokak szerint az önértékelési zavarom mögött az (is) áll, hogy nagy egóval rendelkezem, emiatt túlságosan magasra teszem a lécet magammal szemben. Folyamatosan azt érzem, nem vagyok elég jó. Pedig csupán azt szeretném, hogy végre olyan magas legyek, amivel elégedett tudok lenni. Semmi mást. Szerintem helyes arcom és széles vállam van, egyébként. Már csak egy jó magasság kellene és egy full jóképű pasinak tartanám magam.

Természetesen én is hallottam magasságnövelő műtétről, az Egyesült Államokban nagyjából 23 millió forintért csinálnak ilyet. Angliában is végeznek ilyet, noha az árát nem tudom, de kötve hiszem, hogy jelentősen kevesebb lenne. Anyagi okok miatt ez az opció nem elérhető, ezért fordulok hozzátok.

Ha ismertek olyan gyakorlatot is mondjuk, ami növelheti néhány centivel a magasságom, azt is nagyon szívesen megismerném és kipróbálnám! Tavaly nyáron letöltöttem a mobilomra egy ilyesféle gyakorlatokat tartalmazó alkalmazást, ami 60 napra leosztja a gyakorlatokat és 5 cm növekedést ígér. Én olyan 30 napot csináltam meg belőle és talán 1-2 cm-t sikerült is nőni, de kipróbálnék egy hatékonyabbat.

Kérlek titeket szépen, segítsetek nekem!

Úgy érzem, ebbe fogok belehalni...



2021. febr. 16. 06:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, neked mas bajod van. Ha nonel 5 centit, nem oldodna meg minden, ezt most csak hiszed.
2021. febr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

neked inkabb pszichologusra es komoly kezelesre lenne szukseged, mint magassagnovelesre.


egyreszt, barmennyire is faj, a magassagot NEM lehet novelni, ilyen nyujtogyakorlatokat meg tarsait plane felejtsd el, hulyeseg. van erre mutet valoban, de brutalis beavatkozas, mivel ha jol tudom, midket labszarcsontot eltorik es ugy nyujtanak rajta valahogyan. baromi draga, kockazatos, faj, honapokba telik, mire meggyogyulsz es szerintem nem is nagyon vegzik. ha megis, akkor ezzel is csak par centit nyernel max. nem eri meg. de szerintem nem is nagyon vegzik el.


mareszt meg a magyar atlag ferfimagassag 175 cm korul van, tehat annyira nem vagy lemaradva. a magyar egy alacsony nep, nobol is keves az, aki a 170 cm-t eleri, tehat azert annyira nem veszes a helyzeted. ha nem tudsz csajozni, az nem amiatt van, hogy nem ered el a180 centit, hanem amiatt, mert korosan torzult az onertekelesed. rengeted nalad alacsonyabb ember el parkapcsolatban. nem normalis, h egyetlen dologra ennyire ragorcsolsz, h tonkreteszi az egesz eleted. ismetlem: pszichologus.

2021. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatna semmit az életeden az a pár cm,nincs is lehetőség a magasság növelésére. Nem tisztelnének vagy szeretnének jobban emiatt. Magadat kéne megpróbálni szeretni.
2021. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Keress egy alacsony lányt akkor majd magasnak érzed magad.

A barátom is kb ilyen magas én meg 156cm úgyhogy ő egy óriás nekem :D

2021. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért hogyne lenne ráhatása a magasságnak. Bizonyított tény, a magasabb emberek sikeresebbek nem csak a nők körében, hanem úgy unblock az élet minden területén. Egy magasabb ember sokkal magabiztosabb is, én ezt tapasztalom. És nem, nem tudom magam szeretni. Ha valaki jóval magasabb a társaságomban, inkább ülök, hogy ne érezzem magam kellemetlenül a magasságkülönbség miatt. Vagy ha egy magasabb nő van a közelemben, na akkor aztán kínosan érzem magam. Legszívesebben felgyújtanám magam szégyenemben. Gyűlölöm magam, ennyi. És higyjétek el, az a műtét nekem sokat segítene! Minden fájdalommal együtt, nekem megérné. Ti nem hallottatok még arról, hogy valaki idegennek érzi magát a saját testében? Pl a transzszexuálisok is ugyanezt érzik. És ha őket műtétileg tudják kezelni, remélem hamarosan az én problémám is kezelhető lesz olcsóbb beavatkozással.
2021. febr. 16. 12:47
 6/23 A kérdező kommentje:
És köszönöm természetesen az eddigi válaszokat. 4. válaszoló, te aztán elég szalonképtelen választ adtál, le is pontoztalak a g*cibe :D Méghogy magasnak érzem magam egy alacsony mellett... 190 centisen magasnak érzem magam. Ja. A magyar átlagmagasság pedig 176 cm, egyébként. Tehát átlagon aluli vagyok, alacsony.
2021. febr. 16. 12:51
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
5 A magabiztosság nem magasság kérdése. A sikertelenséget nem kell erre fogni. Gondolom sosem láttál még magabiztos embereket, aki nem magas. Igaz én nő vagy, 164 cm. Nem érzem úgy, hogy meg kéne húznom magam a magasságom miatt, sőt. Nem is éreztette velem soha senki, hogy alacsony lennék, szerintem nem is vagyok kifejezetten alacsony. A te magasságod férfiként kb olyan, mint az enyém nőként. Egyébként engem sosem zavar, ha valaki magasabb nálam. Nem is alkalmazkodok a magasságkülönbséghez, azt a nálam magasabbak szoktak. :D Nekem elfogadott lenne még az is, hogy 10cm magassarkút hordjak nőként, viszont mindig lapos cipőben vagyok.
2021. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
6 Már bocs, kérdező. Eddig még szimpatizáltam veled, viszont nagyon csúnya dolog, hogy így letámadtad a #4 hozzászólót. Teljesen normálisan írt neked, talán nem tudod mit jelent a szalonképesség? Az bunkó stíluson lehet változtatni, inkább ezzel foglalkozz.
2021. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
tenyleg kezeltesd magad, kerdezo, mert a komplexusod mar az agyadra ment es mindent tamadasnak veszel. a 4es tok normalis kommentet irt, es igaza is van. valoszinu, az eletben is erzodik ez a frusztracio rajtad es ezert vagy sikertelen. ajanlom, h beszelgess mas, alacsonyabb ferfiakkal, hatha akkor rajossz, h az elet nem ezen mulik.
2021. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7. Elhiszem, hogy téged nem zavar. De az te vagy, én pedig én vagyok. Ennyi. És miért ne hangozna hülyeségként a 4. válasza? Vagyok és voltam már alacsonyabb lányok vagy férfiak társaságában és nem érzem magam magasnak. Alacsony és alacsony, csúnya és csúnya között nincs különbség. Ez az én véleményem.
2021. febr. 16. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!