Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magasság növelése érdekében...

Magasság növelése érdekében tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, unalmas már ez a kérdés. Temérdek mennyiségű kérdés található itt a témában. De én mégis ehhez folyamodok most. Van valamilyen módszer magasság növelésére? Bármi! Komolyan, bármit elfogadnék, ami tudna néhány centit adni a magasságomhoz! Jelentős önértékelési zavarral, depresszióval küzdöm, gyűlölöm magam a külsőm miatt. Leginkább a magasságom szomorít el. Nagyon régóta hadilábon állok már ezzel. Évek óta alig nőttem valamit. 21 éves, egyetemista, kb 173 cm magas srác vagyok - ami cipőben 177-178, mert magasító talpbetétet hordok. A társaságomat többnyire kedvelik, barátaim is vannak, köszönhetem annak, hogy prezentálok egy olyan személyt mások előtt, ami nem én vagyok vagy csak szeretném, hogy én legyek.

Legbelül gyűlölöm magam! Nagyjából 15 éve egy nap sem telik el úgy, hogy ne gondolnék a halálra. Gyerekkoromban beteg lettem, súlyosan elhíztam, sok korombeli körében kirekesztett lettem, emiatt olykor pokol volt az iskola. Az énképem torzult. Később sikerült ugyan lefogynom, jelenleg is edzem, de az nem fér a fejembe és nem tudok belenyugodni, hogy a magasságom ekkora maradt! Szeretnék minimum 180 cm lenni. De legszívesebben 190. Az életbe vetett hitemet kapnám ezzel vissza. Végre önfeledten, szorongásmentesen csajozhatnék, de már az is óriási siker lenne, ha szeretnék, s mernék mutatkozni a nagyvilág előtt, ahelyett, hogy inkább ki sem mozdulok a szégyenérzet miatt. Természetesen tökéletes akkor sem lennék, de hihetetlenül nagy lökést adna... Imádnám magam! 😍

Sokak szerint az önértékelési zavarom mögött az (is) áll, hogy nagy egóval rendelkezem, emiatt túlságosan magasra teszem a lécet magammal szemben. Folyamatosan azt érzem, nem vagyok elég jó. Pedig csupán azt szeretném, hogy végre olyan magas legyek, amivel elégedett tudok lenni. Semmi mást. Szerintem helyes arcom és széles vállam van, egyébként. Már csak egy jó magasság kellene és egy full jóképű pasinak tartanám magam.

Természetesen én is hallottam magasságnövelő műtétről, az Egyesült Államokban nagyjából 23 millió forintért csinálnak ilyet. Angliában is végeznek ilyet, noha az árát nem tudom, de kötve hiszem, hogy jelentősen kevesebb lenne. Anyagi okok miatt ez az opció nem elérhető, ezért fordulok hozzátok.

Ha ismertek olyan gyakorlatot is mondjuk, ami növelheti néhány centivel a magasságom, azt is nagyon szívesen megismerném és kipróbálnám! Tavaly nyáron letöltöttem a mobilomra egy ilyesféle gyakorlatokat tartalmazó alkalmazást, ami 60 napra leosztja a gyakorlatokat és 5 cm növekedést ígér. Én olyan 30 napot csináltam meg belőle és talán 1-2 cm-t sikerült is nőni, de kipróbálnék egy hatékonyabbat.

Kérlek titeket szépen, segítsetek nekem!

Úgy érzem, ebbe fogok belehalni...



2021. febr. 16. 06:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Beszélgessek más alacsonyabb férfiakkal, ez aranyos. Köszönöm a te válaszodat is, de ez nem hinném, hogy segítene. Más alacsonyabb férfiak lehet beérik kevesebbel, kisebb az igényük vagy egyszerűen más az értékrendjük, mint az enyém, ezért nem valószínű, hogy segítenének. De azért köszi! Amit még érdemes megemlítenem, nem szeretem az alacsonyabb nőket sem. Nem az eseteim. Sokkal inkább a magasabb, 170 felettiek az eseteim, akik nagy részénel egyébként esélyem sincs. Volt egy ilyen barátnőm, de ő állandóan éreztette velem, miért nem vagyok magasabb, amit meg is értek. Egy nő akkor érzi magát igazán nőnek, ha egy olyan magas férfi van mellette, aki mellett magassarkúban is alacsonyabb.
2021. febr. 16. 13:13
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
11 Igen, mindjárt gondoltam, hogy ez a bajod. Tipikus. 170 körüli pasi siránkozik, hogy ő alacsony. Aztán kiderül, hogy az a baja, hogy neki csak a 180as nők tetszenek. Akkor így jártál. 🤷‍♀️
2021. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez nem csak a csaj témában merül ki. Úgy alapvetően más lenne a megítélésem.
2021. febr. 16. 13:24
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

Tehát ha magasabb lennél nem lennél ekkora popsifej? :D

Akár mekkora vagy nem a megjelenéseddel van a baj, hanem a fejdben van valami gebasz, de a te bajod, ha ezt nem veszed észre.

2021. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját értékrendje szerint él a világban és saját magát is aszerint az értékrend szerint alakítja, nemde?
2021. febr. 16. 15:13
 16/23 anonim válasza:

Lehet magasabb csajod, az nem azon múlik hogy te mekkora vagy. Én 184 vagyok, a csajom ha felveszi a magassarkút kicsit nagyobb nálam de engem nem zavar és őt sem, nekem megfelel ez a magasság. Ilyen platform nekem is van, 190 centiset tudok magamból csinálni de nagyon kényelmetlen, hosszútávon már fájdalmas is ilyet hordani így marad a kicsit magasabb talpú cipő :D

Amúgy a kérdésre is válaszolva a gerincnyújtástól valóban lehet nőni pár centit de ha nem csinálod folyamatosan akkor nem ér semmit mert visszaesik ahol volt. Olyan gyakorlat nincs amitől egy hónap alatt 10 centit lehet nyúlni. Ha tényleg elszánt vagy akkor életed végéig csinálnod kell és idővel lesz eredmény de max 178 lehetsz, több nem csak a műtéttel de azt nem ajánlom mert kettétörik a csontodat és soha nem lesz olyan mint előtte, könnyebben eltörhet mert gyengébb lesz mint az eredeti és folyamatos fájdalom is lehet utána amire gyógyszert kell szedned, nem éri meg.

2021. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, ezeket ismerem. Egyébként, mondhatni megoldódott az ügy. 😁 Sikerült 176 cm-re növelnem ezekkel a nyújtásokkal, vagyis a cipőjeimnek köszönhetően 179-180 cm vagyok.
2021. aug. 10. 13:44
 18/23 anonim válasza:
Mondjuk ha lesz csajod kiderül az igazság, örökké nem lehetsz cipőben meg a strandon is hülyén néznél ki megemelt talpúban.
2021. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Az a 3 cm annyira nem feltűnő talán, a hajam végett is.
2021. aug. 11. 00:29
 20/23 anonim válasza:
Ne a cipős magasságodat nézd, mert aki cipő nélkül 180, az cipőben magasabb lesz nálad, és érdekes lesz, ha valahol előkerül a magasság téma és te azt mondod, hogy 180 vagy, miközben ő is annyi, de mégis magasabb nálad.
2021. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!