Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 159 cm és 85 kg vagyok....

159 cm és 85 kg vagyok. Milyen méretű mellimplantátum lenne jó nekem, ha nem akarok túl feltünő melleket?

Figyelt kérdés
Szeretnék természetesen fogyni kb. 25 kg-ot. Ha esélyem lenne megcsináltatni természetes hatásut szeretnék.

2021. márc. 2. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Olyan 350 cm3 elég szokott lenni ilyen esetben. 270-280 cm3 kicsi lenne.
2021. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

Szia, a majd a jovobeli alkatodhoz kepest lehet egy kosar merettel nagyobbat behelyezni, ami altalaban javasolt(ha meret miatt szeretned). Ha forma es egyeb dolgok miatt, akkor mar mas meret,forma es eljaras lehetseges. Ezt majd az orvos megmondja. Termeszetesen nagyobbat is be tudnak tenni, de ez tenyleg majd az orvos ajanlasara, meg ugye a te adottsagaidtol es velemenyedtol, meg sok minden mastol is fugg.

Magas profilu v sem, izom v mirigy ala stb fajta lehet. Mirigy ala akkor szoktak, ha van eleg mirigyallomanyod, ez majd ultrahangon/rontgenen latszani is fog. Ha nincs eleg mirigyallomany akkor szoktak izom ala helyezni, illetve ha nem vegzel akkora fizikai munkat. (a sok izom munka miatt valtozna az implantatum helyzete ugye, mas eredmeny lenne egy ido utan, na meg szoptatas is szamit a jovoben)


A sulyod most mellekes, nagyon sokat szamit, hogy milyen aranyaid vannak.

Illetve, hogy milyenek lesznek.

Nekem kicsi meretben a mellem, de arányos osszessegeben, viszont az osszkep nalam meg nem arányos, mert hatalmas vallal es hattal, kisebb es vekonyabb also testtel rendelkezem. Melltarto meretet pedig pont a hatam miatt kell vagy 2 szammal nagyobbat venni...(termeszetesen sosem fogja kitolteni a mellem a melltartot)


Hajra a fogyokurahoz, remelem, hogy meg leszel magaddal elegedve es sok sikert az uj cicikhez is.

2021. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12-es nagyon szépen köszönöm a kedvességed :) Jó lenne úgy kinézni ahogy szeretnék. Ami a mellplasztikát illeti még elég sokat kell gyűjtenem rá ha rendes, minőségi implantátumokat és orvosi ellátást szeretnék.
2021. márc. 7. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!