Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valahogy csúnya vagyok, ha...

Valahogy csúnya vagyok, ha mosolygok, erre létezik plasztikai műtét?

Figyelt kérdés

Ha foggal mosolygok, csúnyább az arcom, mint ha nem mosolyognék, de nem tudom, ez pontosan mitől van, mert elvileg sem a fogaimmal, sem a számmal nincs baj.


Ilyesmi probléma esetleg ismerős valakinek?


2021. márc. 28. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ne eröltesd a "foggal" mosolygást, az a legtöbb embernél vicsorgó hatást kelt.
2021. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg széthúzódik olyankor az orrod, és az ajkaid vékonyabbak tűnnek.


Szerintem egyszerűen csak próbáld élni az életed. Ne az alapján mozgasd az arcod hogy mi áll jól, max a fényképek kedvéért hagyd el a vigyorgást. :)

2021. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, azt hiszem az az egyik baj, hogy az orrom is csúnyább ilyenkor.

Meg a felső fogsorom nem látszik rendesen, mintha túl kicsik lennének a fogaim vagy nem tudom. Elvileg fogászati problémám nincsen, szóval nehezen tudom körülírni a problémát.

2021. márc. 28. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én előbb a mosolygáson próbálnék változtatni, az sokkal könnyebb és olcsóbb.
2021. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam már mindenhogy, de nem jó.

Csak úgy nézek ki szépen, ha csukott szájjal mosolygok nagyon visszafogottan. De elég nevetős fajta vagyok, szóval erőltetett lenne mindig visszafogni magam. De közben nevetni sem merek rendesen, mert zavar, hogy rosszul áll.

2021. márc. 28. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

#5

Szerintem megoldódott a probléma, a plasztikát meg verd ki a fejedből.

2021. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Fogorvos?
2021. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, ha nevetés közben azon jár az eszed, hogy az jól vagy rosszul áll neked! ENgedd el magad, ha olyan a hangulatod, akkor nevess nyugodtan, a legtöbb esetben a "nem jól áll" csak a te fejedben van, mások meg aranyosnak tartják. Meg az sokkal pozitívabb, ha valaki önfeledten tud nevetni, mint hogy görcsösen a kinézetére fókuszál - ez utóbbi ugyanis sokkal negatívabban hat másokra, az jön át, hogy csak megjátssza magát, nem öszínte.
2021. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Èn is így vagyok, rosszul áll, ha mosolygok (az orrom nagyobb lesz, mint egy vasorrú bábának, a fogaim meg egyszerűen nem látszanak, mintha nem is lennének). A teli pofával röhögés viszont egész jól áll. Ezt spontán fényképek alapján állapítottam meg. Szerintem az a baj, ami nálam, hogy rástresszelsz arra, hogy a mosolygás sz.rul áll, erőltetni próbálod, ezért tükröződik a fejekről a bizonytalanság közben.

Szerintem lehet botoxszal és fillerrel változtatni az orron, meg az ajkak állásán, de az elég költséges, és máshogy oldottam meg a helyzetet. Mégpedig úgy, hogy kiifejlesztettem magamnak egy kedves visszafogott mosolyt, amit a beállított fotókon rögtönzök. Nézd meg, melyik oldala a szebb az arcodnak, fordítsd a fejed úgy, hogy az látszódjon jobban a képen. A fejed ha leheletnyit lefelé hajtod, akkor az orr szerintem kisebbnek tűnik, meg egy kicsit féloldalas mosoly az odafordított arcféltekén nekem bejön. Ami fontos, a szemed mosolyogjon, ezt nem tudom elmagyarázni, gyakorold tükör előtt. Amit még gyakran bevetek, az az arc árnyékolása a megfelelő teknikával (mikor a fehér és a barna színt alkalmazzák az arcforma alakítására, én főleg az orrnál vetem be, meg a szám körül, valamint az orcán). Rettentő hasznos, keress rá youtube-on, ha még nem próbáltad.

Amúgy ha randin vagy vagy állásinterjún, akkor is használhatod azt a trükköt, hogy úgy helyezkedsz el leülésnél, hogy a kedvezőbb arcféltekéddel ülsz a másik mellett. Nem mintha ö észrevenne jelentősebb változást DE ami a lényeg, az az, hogy te tudod, hogy az a szebbik feled, az önbizalmad több lesz, pozitívabbat sugárzol, azt viszont érezni fogja a másik fél, ami a te malmodra hajtja a vizet.

2021. márc. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! :)
2021. márc. 30. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!