Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csúnya a mellem, mit tegyek?...

Csúnya a mellem, mit tegyek? (leírás alapján)

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék segítséget kérni.

Nagyon csúnyák a melleim.

Először is nem egyforma méretűek.Ez nem is lenne gond ha nem lenne kb 2 méretnyi eltérés közöttük. egyszerűen gyűlölöm hogy nem találok semmi melltartót ami jó lenne(és kényelmes) és a fürdő ruháról ne is beszélünk. Brutálisan látszik hogy nem egyforma méretűek a melleim(nem kicsi a mellem azt azért tudni kell szóval a méreteim: XL,XXL de csak a nagyobbik mellem miatt a kisebbik mellen az úgy egy M) és már a nővérem is szekált hogy "ferde csöcsű"" meg a többi rosszabb amik miatt rengeteget sírtam.Anyum azt mondja hogy nem látszik(meg akar vígasztalni mert nem szeretné hogy rosszul érezzem magam a testemben és ez jól is esik csak a helyzeten nem változtat), de tudom hogy látszik mert már más is felfigyelt erre pl a legjobb barátnőm is szóvá tette egyszer.

Másodszor pedig ami még nagyon utálok rajuk azok a "striák".Igen..Igen..van egy pár a mellemen és szerintem undorítóan néz ki és nem merek trikóban sem lenni nagyon miattuk, mert lilás/vörösesek.O

Harmadszor pedig a mellbimbóim..khm.khm...Eléggé nagyok és fura a formájuk is de ez eddig a legkevésbé zavaróbb dolog a melleimen.

Szerintetek lehet olyat hogy csak az eggyik mellemet műtik meg? Ez alatt azt értem hogy a nagyobbik mellemet kisebbíttetem hogy kb vagy teljesen egyforma legyen a kisebbik mellemmel.

A striákkal nem hiszem hogy lehet valamit csinálni mert már utána néztem, de mindenütt azt olvastam hogy max halványulnak de eltűnni nem fognak. De ha tudtok valami tippet erre akkor leírhatjátok.

Amióta megnőttek a melleim(bárcsak egyformára) elment az önbizalmam, sose voltam az a vékony lány de nem zavart ki mit mond, de amióta ilyen csúnya a mellem egyszerűen abba se merek belegondolni hogy hogyan lesz párkapcsolatom hisz előbb utóbb látni fogja az illető a melleim.Mindig az van bennem hogy majd elhagy amint meglátja mien undorító vagyok, vagy esetleg megcsal mert nem akar velem lefeküdni.

Már nemsokára felnőtt leszek(18) és minden barátnőm akar menni strandra meg fesztiválra stb, és hát ugye ilyen helyekre azért nem egy XXL-es polóba mész hanem fürdő ruhába/fesztivál esetén valami divatos melltartóba.Az osztály társaim állandóan ilyen melltartóba járkálnak és annyira szeretnék énis legalább egyszer olyanban lenni de sajna nem tudok ilyeneket felvenni a méretarányok miatt.

Sokszor hordok sportmelltartót kb ami egy mérettel kissebb az enyémnél hogy lenyomja a mellem és akkor annyira nem látszik, hameg rendes melltartót veszek fel akkor meg a kisebb mellemnél a helyet valahogy kitömöm.UTÁLOM ezt a műveletet, mindig 10 percbe telik mire elrendezem hogy valahogy egyformának tűnjenek de akkor is eltértek egymástól.

Tudtok valami jó mell leszorítot ajánlani?

Meg ha bármi egyéb tanácsod van elfogadom.


2021. jún. 19. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Bódi Sylvinek az egyik melle kb. 3x akkora, mint a másik, és szexszimbólum.
2021. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem támogatja a TB? plasztika mehet. Az asszimmetria a legrosszabb esztétikai dolog. Ilyenkor mehet bátran a műtét, nem gáz.
2021. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1 váaszoló: Hát öm igaz :D Kicsit feldobtad a kedvem.

2 válaszoló: Fogalmam sincs hogy támogatja-e, de az biztos hogy a műtét magában drága szóval jahh.

2021. jún. 19. 00:50
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A striák szerintem egyáltalán nem undorító. Engem eddig sosem zavart az, ha egy lánynak a két melle között nagyobb eltérés van méretben. Az ilyen dolgokat általában csak azokat az embereket zavarja, akik rendelkeznek vele, mások ilyen dolgok miatt nem fognak undorodni tőled. 19/F
2021. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a nagy bimbó szexi.
2021. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de sok ember vonzónak tartja azt, ha elfogadod a hibátlan hibáidat, de csak akkor lesz hibátlan, ha tényleg elfogadod, és van önbizalmad. Persze, sok ember kiszúrja azt, ami nem hétköznapi, de személyszerint engem nem zavarna, ha például egy magabiztos csajszinak pl. van egy nagy heg az arcán, vagy kicsit deszkás, vagy gömbölyűbb, kicsi a melle, vagy lógósabb, stb., méghozzá azért, mert személy szerint én ezekre a "hibákra" egyedi jelként nézek, ami mondjuk annyira nem is egyedi, mert nagyon sokan vannak hasonló cipőben, de nem minden az "elképzelt hibátlanság", a vonzódás sokkal többről szól. Persze vannak felszínesebb emberek, akiknek sosem felelnél meg, de miért is kéne? Még a világ legszebbje, legyen bárki is az, nem mindenkinek az, sőt valaki biztos taszítónak gondolja.. Ne gondold ezt túl, de ha téged zavar, akkor magadért csináld meg, mert van rá lehetőség, de én amondó vagyok, hogy próbáld meg magad elfogadni, adj sajátm agadnak egy esélyt. Az, meg hogy a nővéred csúfol, megmagyarázza, hogy honnan ered az önbizalomhiányod, amin tudsz dolgozni. Mondjuk elsőnek köszönd meg neki, amikor megemlíti megint. Játszd el, hogy van önbizalmad, és addig fogod megjátszani, míg lesz is, onnantól többen fognak vonzónak találni a testi adottságaidat mellékelve(persze könnyű mondani, de tényleg próbálj meg rajta dolgozni, én hiszek benned).
2021. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megpróbálok akkor valahogyan önbizalmat nyerni.

És még annyi hogy magam miatt szeretnék műtétet.

2021. jún. 19. 10:35
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképpen megműttetném. Nem azért, mert csúnyának gondolod, hanem mert nagyon elveszi az önbizalmad. Hogy tb-re műtik e, azt nem tudom én sem, de könnyen utánajárhatsz. Az viszont biztos, hogy olyat simán csinálnak, hogy csak az egyik mellet kicsinyítik.
2021. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem pont az a baj az önbizalmaddal, hogy úgy néz ki a tested, ahogy. Szerintem ez sokkal mélyebb, mint hogy meg lehessen oldani egy sima műtéttel.
2021. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha valóban ekkora eltérés van, akkor TB támogatja a műtétet. Csináld meg minél előbb, kár éveket pazarolni. A nővérednek meg inkább támogatni kéne, nem beszólogatni...
2021. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!