Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek intim kisajak plasztiká...

Akinek intim kisajak plasztikája volt az hol csináltatta? Mennyire van vele megelegedve?

Figyelt kérdés
Meg szeretném csináltatni, de nemtudom melyik klinikahoz lenne érdemes fordulni, annyi van.

2021. jún. 22. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Hat köszönöm, de legyszives csak azok írjanak akik tényleg válaszolnak, és nem poenra veszik. Ez fontos nekem.
2021. jún. 22. 11:11
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Elvileg mindenhol csinálják, ami valamennyire is komolyabb klinika.

De azzal számolni kell, hogy utána elég sok esetben teljesen érzéketlen lesz.

2021. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az világos hogy sok helyen csináljak, de aki tudna egy helyet ami megbízható és jó kifejezetten az érdekelne, konkrét klinika.

De csak a kisajkak lennének azok, a csikló gondolom nem?

2021. jún. 22. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Igazán nem tudom, erröl nem olvastam.

Írok privátban, nézd meg, itt nem akarok reklámot.

2021. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én a Sikos Klinikán voltam, decemberben csináltattam, és semmi nem lett érzéketlen, mindent érzek lent mindenhol.

A dokinak van egy sajátos, kicsit fura stílusa, de most na, minden ember más, és mivel én meg vagyok elégedve a végeredménnyel, ez nem különösebben zavart

2021. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Sikoshoz megyek én is szeptemberben
2021. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En végül hevizre megyek, most augusztusban:)) mindnekinek sok sikert akinek lesz ilyen műtéte!!!!!
2021. júl. 24. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült Hévízen a műtét? Én is a Sikos és Hévíz közt vacillálok.
2021. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia nagyon jól nagyon meg vagyok elégedve vele! Sokkal magabiztosabb vagyok azota es az onertekelesem is helyrekerult, a doktor ur nagyon kedves es profi. Egy icipicit aszimmetrikus lett talán mintha az egyik oldalon picit több bort hagyott volna de egyáltalán nem zavar es gyönyörű:))
2021. nov. 19. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!