Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét munkahellyel...

Plasztikai műtét munkahellyel mennyire összeegyeztethető?

Figyelt kérdés

Ősszel lesz mellműtétem, évek óta szeretném, most összegyűlt a rávaló.

A kérdésem az lenne, hogy 2 hét otthonlétet a lábadozás alatt munkahely szempontjából hogy lenne érdemes megoldani?

Táppénzre menjek vagy szabit vegyek ki?

Nagyon sok szabim van még, 20 nap, nem vettem még ki 1 napot sem.

Kollégák orrára az az igazság nem szívesen kötném, miért nem leszek 2 hétig, 30 férfi kollégám van menne a beszólás az biztos, meg amúgy is magánügy.

Ezen agyalok mit mondjak, elutazunk? Kiváncsiak nagyon :/



2021. júl. 13. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja, 6-os vagyok!

És 10-es.

2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha recepciós vagy és túl leszel a mellműtéten, akkor növelni fogod a forgalmat :)
2021. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10-es köszi a tanácsot..azt hittem nem lesz ennyire feltűnő a változás.

Én sem szeretnék nagy implantátumot, önbizalom növelés miatt szeretném már régóta, mert sosem voltak nagyok, de amióta fogytam pár kg-ot még kisebb, mint egy tini kislánynak olyan kicsik már és engem nagyon zavar nem tudom úgy elengedni sem magam az ágyban, öltözködés szempontjából is nem érzem magam nőiesnek.


Nekem felvarrás nem lesz, remélem rövidebb lesz a felépülési időszak :)

2021. júl. 20. 10:13
 14/15 A kérdező kommentje:
12-es lehet :D
2021. júl. 20. 10:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 10 nap szabit vettem ki, elég volt. Kerdezz nyugodtan :)
2021. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!