Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után 7 hónappa...

Mellnagyobbítás után 7 hónappal hordhatok push up melltartót?

Figyelt kérdés

Push up melltartó nélkül csak csupaszon szép a mellem, egyebkent barmilyen bluzban olyan mintha nem is lenne. Az izom miatt tavol vannal egymastol es nincs dekoltazsom

Nem lesz baja ha push uppal osszenyomom?


2021. júl. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem nyom vagy kényelmetlen, akkor hordd nyugodtan.


Bár ha már kés alá feküdtél, akkor miért nem olyan mellet csináltattál, ami megfelelő? Gondolom előtte is hordtál pushup-ot, szóval semmi nem változott.

2021. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amint mondtam szep lett ruha nelkul

De mivel mutet elott elmondta az orvos hogy barmit teszunk alapvetoen olyan az izom nekem alkatilag hogy lesz kozotte hely nem fog osszeerni

Es igy sima melltartoval nincs dekoltazsom ezert kerdeztem meg

2021. júl. 26. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom, van ilyen? De akkor miért műtetted meg? Gondolom egy csomó pénzt ott hagytál dokinál...
2021. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Szóval mondta a doktor, hogy BÁRMIT TESZEL nem fog összeérni a melled, és te nem hitted el neki, most meg itt a gyk-n kérdezed, hogy hogyan csinálj dekoltázst pushuppal.


Gratulálok, te sem vagy egy százaségő.

2022. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Na ebből is látszik hogy csomóan nem "maguk miatt" csináltatják meg mint ahogy azt állítják meg magukkal el akarják hitetni hanem azért hogy lássa az egész világ hogy nagy a csöcse. Ide nem pushup kell hanem egy pszichológus de sürgősen, az durva hogy felnőtt létedre egy majd' 1 milliós műtét után még mindig ennyire a külvilágtól függ az önértékelésed...
2022. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!