Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg nem szabadna hordani...

Tényleg nem szabadna hordani merevítős melltartót mellnagyobbításnál?

Figyelt kérdés
Nekem nem mondta az orvosom, papírba sincs benne. Vannak merevítős push up melltartóim, nem lenne jó ötlet kivenni belőlük 😏
2020. nov. 20. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom a választ, valószínűleg csak a gyógyulási idő alatt nem ajánlják, az 1-2 hónap.


Amúgy a mellnagyobbításnak nem az a lényege, hogy nagyobb lesz az ember melle? Tehát a korábbi melltartók kosárméretben nem lesznek jók, újat kell venni.

2020. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hordani, de nem kényelmes.
2020. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nektek is van mellnagyobbításotok? Lenne még egy kérdésem
2020. nov. 21. 08:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem van. Mi a kérdés?
2020. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Alapból nem volt mellem, és eléggé szétállnak egymástól.. ez mitől függ?
2020. nov. 21. 09:16
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi idős a cicid?

Ha nagyon nagy a hézag a két mell között, akkor valószínű a mellkasod szélességéhez elfért volna nagyobb implant.

Ha kifelé áll, akkor rosszul lett berakva.

Bár attól függ milyen volt előtte, de írod, hogy nem volt melled. A nulla alapból lehet a legszebbet kihozni.

2020. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem ajánlott a merevítős melltartó mert eldeformálhatja egy idő után az implantot. Nekem pl nem kényelmes más.
2020. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és ha push upból kivenném a merevítőket? abból sok van és nincs szívem kidobni őket...
2020. nov. 24. 14:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Hogy lehet, hogy jók rád a régi melltartóid? Vagy most az új cicikre vettél szivacsos melltartókat? Akkor meg minek a műtét?

De amúgy nem csak a merevítő a gond, hanem a push up! Az elnyomja, eldeformálja a mellet. De ha kiveszed a merevítőt egy push up-os melltartóból, akkor csak egy tartástalan szivacs darab marad. Nagyon ronda lesz.

Vegyél inkább új melltartókat, merevítő és vastag szivacs nélkülieket. Én a h&m-ben szoktam venni, nagyon-nagyon szépek vannak. Egy pici vékony szivacs van bennük. Kényelmesek és szexik. Ezeket meg ajándékozd el.

2020. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ezeket már akkor vettem amikor készek lettek, de az orvosom nem mondta hogy ezeket kerüljem el stb...
2020. nov. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!