Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítás szépészet...

Anyajegy eltávolítás szépészeti okoból melyik bőrgyógyászt/ plasztikai sebészt ajánlanátok aki a legszebb munkát csinálja és kb menyibe kerül? Menyire fájdalmas egy ilyen beavatkozás?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt leírhatnád melyik városban laksz, mert hiába ajánlok neked Debrecenben orvost ha Győri vagy.

De egyébként google a barátod, rá keresel a bőrgyógyászokra a városodban, megnézed az oldalukat és ott fel lesz tüntetve az ár is.

A fájdalmas dolog nekem az injekció volt, onnantól kezdve semmit sem éreztem.

2021. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
IdealMed Budapest. Nekem is ott csinálták meg. Az arcomon volt egy kiálló, nagyon utáltam egész életemben. 20 perc volt papírozással együtt, maga a beavatkozás 5p. 15 ezer volt összesen. Nyoma nem maradt. A beavatkozás után 3 héttel már korrektorral simán elfedhető volt a nyom, 1 hónap múlva semmi sem látszódott. De ne feledd, hogy lézerezni jóindulatú és csak kiálló anyajegyet lehet.
2021. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat Budapesti vagyok így lehetőleg ittenit szeretnék, igen azt gondoltam hogy inekció a fájdalmas. Hát nekem kiálló és a szemöldökömnél van lézerezés az milyen? Nem szikével vágják le és varják össze?:) Esetleg felírnak utána valamit amivel kenegetni kell?
2021. aug. 2. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Megnézi azért, bár rendes szakrendelésen is nézesd meg, mert nekem ez a szabadszemes vizsgálatot így eü-sként nem éppen tartom helyesnek. Ha minden ok, akkor mehet. Semmit nem éreztem, gyökerestül kiégette. Curiosaval kenegesd v contratubex. Patikában vénynélkül kiadják. A sebet meg ne kapard le, hagyd h idővel magától leessen. Max 1 hétig lesz pörk.
2021. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint kettes. Amúgy nyáron nem ajánlatos, mert kerülni kell a napsugárzást, különben nem gyógyul szépen, na meg a melegben izzad az ember stb, és ugye áztatni sem szabad, víz sem érheti frissen. Késő ősztől kora tavaszig érdemes.
2021. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2-es a válaszodat, én elégé ragaszkodom az arcápolási rutinomhoz, amiben ugye a fényvédelem lemosás elengedhetetlen, úgy kb meddig nem érhetí víz az adott területet? Természetesen előtte megnézetem sose mondták rá hogy rossz eddig, rendben persze ha szükséges várok addig esetleg még La roche posay Cicaplast baume B5 krémre gondoltam ami ilyen hegekre meg egyebekre jó hogy szebben gyógyuljon :)
2021. aug. 3. 01:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig nem érheti, amíg kemény pörk nem lesz. Kb. 2 nap, de utána is áztatás nélkül kell gyorsan óvatosan megmosni. Míg hőség van, addig várj vele. Fény nem érheti, célszerű árnyékolva leragasztani. Szellőzön. Hámosítókon kívül szerintem ne nagyon kenekesd mással, míg sebes. Utána mehet az 50 faktoros fényvédő a hegre. 3 hét és jó lesz, bár a fényvédőt célszerű tovább használni télen-nyáron pl. bőröregedés gátlása miatt is.
2021. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es igen minden álldott nap kenek fényvédőt tudom ezeket az anti aging legjobb módja a fényvédelem no meg a bőrrák ellen.

Igen köszönöm a hasznos választ, nem most gondoltam leszedetni hanem pár hónap múlva :) szóval lehet télen lesz leszedetve meg addig ki se megyek inkább hogy kicsi UV se érjen mert én elég komolyan veszem igen addig inkább semmit nem kennék oda amíg friss bár a doki biztos felvilágosít mit csináljak utána vele.

2021. aug. 3. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Dr Godor nagyon jó!
2022. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!