Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pénzbe kerül az anyajegy...

Pénzbe kerül az anyajegy Eltávolítása ha esztétikai okból szeretném?

Figyelt kérdés
Arcomon van sajnos és nagyon utálom,vannak egész nagyok is és csúnyák.. Sötétbarna kitüremkedő. Ha pénzbe kerül mennyi szokott lenni? Melyik műtéttel érdemes kimetszes?

2018. szept. 27. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy penzbe kerül. Összegêt meg nem tudom mondani, de szeribntem valtozó. Keress fel egy bőrgyógyászt vagy plasztikai sebészt!
2018. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
20 ezer minimum darabonként.
2018. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ingyen semmiképp nem szedik le? Meg ha olyan helyen is van?.. Hú azért csalódtam kicsit mert így nagyon drága
2018. szept. 28. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért szednem le ingyen? Te esztétikai érzédet zavarja! Bizonyos beteg embereknek is ki kell fizetni egy csomó pénzt kezelések, gyogyszerek miatt. Majd pont egy esztétikai műtétet fognak ingyen megcsinálni! Ja... persze.

De kérdezd meg a bőrgyógyászt, mit lehet vele tenni!

2018. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az ár attól is függ kinél csináltatod meg. Nekem volt egy a hátamon meg egy az arcomon, Budán egy bőrgyógyász kb. 40 ezerért (ha nem többért, mer már nem emlékszem rá) szedte volna le, és több alkalmas lett volna. Aztán elmentem egy másik bőrgyógyászhoz ő megcsinálta normális áron (azt hiszem egy tizesből megúsztam, de max. 15 ezer volt) adott egy érzéstelenítőt és kiegétte, kaptam egy fertőtlenítőt meg egy hegtelenítő kencét és semmi nyoma. Ez egy 17. kerületi doki, ha érdekel szólj. :)
2018. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20-40 ezer ft korul.Csak kimetszest engedj. Ez ha belegondolsz nem egy dtaga mutet. Egy télikabat a Zaraban is kerul ennyibe. Ossze lehet sporolni.
2018. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak akkor ingyenes ha ha egéségtelen maga az anyajegy tehát rákosodhat stb de ha ilyen úton akarnád lutri hogy milyen lessz utána a heg ,arcon akkor se kockáztatnék ilyet mert olcsón megakarom úszni
2018. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyajegyet kiégetni? Az durva
2018. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!