Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha vekony es széles a szám,...

Ha vekony es széles a szám, fel tudjak ugy tölteni hogy formasan telt legyen, vastagabb? Aranyosan es ne teljes szélességében toltsek? Kicsit sziv alaku legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok feltoltott szaju elotte es utana kepet lattam. De nem tetszenek. Az elotte levo kepeken a tulajdonosnak hosszu vekony ajkai voltak az utána levo kepeken mar hosszú de mint a virslik. Ezt nem tartom szépnek.

Ezek nem tetszenek:

[link]


Ilyesmi az én szám is:

[link]


Ilyesmit szeretnék:

[link]


2021. aug. 7. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a mostani a legnormálisabb.
2021. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire ha szálat húznak bele meg tudják formázni de pont ilyen nem lesz. Magyarországon meg nem tudom mennyire értenek ehhez.
2021. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudják pont ilyenre megcsinálni. Van egy alap formája a szádnak. Sanszos, hogy úgy néznél ki, mint az első képeken az a kacsajkú nő. Egyébként most sincsenek csúnya ajkaid.
2021. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak vekonyak sajnos:c
2021. aug. 8. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Russian lip technik feltoltesre menj. Olyanhoz,aki azt csinalja. A tobbi csunyat csinal.
2021. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. aug. 8. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:

A mostani "vékony" sokkal szebb, mint a belinkeltek, még a második sem illik az arcodhoz sem, meg erröl is ordít, hogy nem természetes.

A belinkelt oldalon van sokkal jobban odaillö is, például ez (remélem, müködni fog a link):

[link]

2021. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a link nem jó, nem azt a képet mutatja, amit akartam volna.
2021. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt akarod, akkor hajrá. De szerintem is szebb az eredeti. Egy férfi nem feltétlen szereti, ha a csajszi feltölti a száját. Az összkép legyen szép, illetve fontos hogy neki személy szerint bejöjjön a nő. Ennyi.
2021. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából total egeszeben nem vagyok szep. Legalább a szam legyen szep
2021. aug. 23. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!