Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik bármilyen természetes...

Létezik bármilyen természetes mód arra hogy valakinek telt ajkai legyenek?

Figyelt kérdés

Nekem a felső ajkam nagyon kis lapos, szinte nincs is és a két széle nem is látszik. Engem nagyon zavar viszont nem szeretném feltöltettni az ajkam.



Valami olyasmi mint az elsö képen.


[link]



2018. okt. 15. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Így kell születni.
2018. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak feltöltetni tudod más megoldás nincs
2018. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván ha lenne akkor mindenki azt választaná és nem a szájfeltöltést...


Én a permalipet választanám mert az egy ajakimplantátum amit nem kell állandóan töltögetni. Vagy ha töltés akkor csak hyaluron sav, ha van 70 ezred mindig járni. Szilikonolajat soha nem töltetnék.

2018. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:

Csípős paprika? :D


Ha bedörzsölöd vele, kis ideig használ.

2018. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Enis feltöltöttem , nem nagy dolog a mai világban a plasztika szinte olyan mint egy muszempilla vagy egy alapozo .
2018. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Javíthatsz rajta, de a génjeiden nem tudsz sajnos. Tehát ha van egy alapjában csúnya de megszépített műnő, annak valószínű a gyereke is csúnya lesz. Meg hogy midet plasztikáztatnád. Ha segget, mellet, szájat, akkor kb. lemondhatsz a normális férfiakról, és készülhetsz az 1 éjszakásokra. Orrot vagy állkapcsot, arccsontot érdemes, akkor nem sugallod hogy útszéli lányka vagy.
2018. okt. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont ezek miatt szerettem volna megtudni hogy van e rá bármilyen természetes mód. Plasztikáztatni semmi féle képpen nem szeretnék. A párom azt mondta hogy őt ez nem zavarná de engem igen.
2018. okt. 31. 08:13
 8/8 anonim válasza:
Vagy genetika vagy plasztika. hialuron savas ajak feltöltés.
2018. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!