Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok akik fiatalon plasztiká...

Lányok akik fiatalon plasztikáztattak! Nektek miből telt rá?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagy részéért diákmunkáztam, kis részében szülők segítettek.
2016. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nincs így, de ha így is volna, ahhoz se lenne semmi közöd, kedves 2.!
2016. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
soknak a pasija fizeti!
2016. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tóóót válasza:
27%
soknak a pasija fizeti ! mert jól szopik :)
2016. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laci a Kapitány válasza:
52%
Most őszintén: Egy ilyen kérdésre milyen választ vártál? Nyílván egyik lányka sem kereste meg nehéz kétkezi munkával a rávalót (hisz aki fiatal lány léttére nehéz munkát végez, annak nem ez a legfontosabb gondja). Tehát : Valaki fizette nekik részben, vagy egészben. Ha elgondolkodsz a kérdés feltevés előtt, magad is rájössz! Aki pedig a dúrva utalásokat írta válaszként, az se tudja az igazat, csak bántóan tud gondolni a lányokra.
2016. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lógós, üres mellem volt. Megmutattam apámnak, mondtam neki, hogy mit szeretnék. Megértő volt, az új kocsira félretett pénzét adta bele. Később ledolgoztam, visszafizettem neki.


Apám sose célozgatott, miután kértem, többször rákérdezett, hogy biztosan szeretném-e.


Fontos, párkapcsolatokat is megmenthet egy-egy természet által eltolt adottság kijavítása.

2016. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Mi számít fiatalnak? 27 vagyok, pár hónapja volt a műtétem. És az utolsó forintjáig magam teremtettem elő rá a pénzt.

Komoly fejlődési rendellenességem volt. Tönkre tette a legszebb éveim, az hogy szégyelltem a testem.

Csak azt sajnálom, hogy nem vágtam bele előbb. Illetve lehet, hogy ha előbb fordulok például a szüleimhez a gonddal, akkor lehet hogy megelőlegezték volna nekem az összeget.


Szóval le lehet nézni azokat, akik esetleg anyagi segítséget kapnak a műtéthez. De éljetek olyan tudattal és olyan önbizalomhiánnyal mint mi.. A "mi" alatt azokat a lányokat értem akik annyira elégedetlenek és annyira tele vannak komplexusokkal, hogy inkább kés alá fekszenek.

Kevesen fekszenek csak úgy hobbiból kés alá... Mindig komoly lelki oka van. És nem kell hozzá fejlődési rendellenesség sem. Ha egy fiatal lányt bántás ér, mert kicsi/túl nagy/lógós vagy akármilyen melle van, akkor lehet, hogy egy életen át hordozza magában azt a sebet és talán örökké dugdosná a testét.

2016. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!