Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellmutetem lesz, rettegek a...

Mellmutetem lesz, rettegek a fajdalomtol - tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

(Nem jo kedvembol fekszem kes ala, hanem mert asszimetrikus a mellem.)

Implantatumot kapok felig izom ala, es mindenhol azt olvasom hogy ez maga a pokol annyira faj, nem kapnak levegot mert nyomja a mellkasat, stb. En nagyon nem birom a fajdalmat + durva panikbetegseggel kuzdok, ugyhogy en duplan felek. Tudom hogy x millio no kibirta mar ezt a fajdalmat, de en rettegek tole. Tudom hogy utana sokkal jobban erzem majd magam, felteve ha tulelem azt az 1-2 hetet.

A karunkat sem tudjuk elvileg emelni, mivel fel lesz vagva az izom. Na hat ez sem tul biztato informacio.

Elmondhatatlanul felek ettol a fajdalomtol, valaki nyugtasson meg!



2021. aug. 26. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodj meg!
2021. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Vannak férfiak, akik inkább elviselik a női mellek aszimetriáját (nem asSzimetriáját!), minthogy egész életükben szilikont tapogassanak. Lehet, hogy a Tieid nagyon ilyenek, hiszen Te döntöttél az implantáció mellett.

Műtét előtt vegyél be nyugtatót, a kellemetlenségeket pedig - ha már egyszer elvállalod - tűrnöd kell.

Minden jót kívánok és majd érezd jól magad!

2021. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Mellmutetem lesz, rettegek a fajdalomtol - tudnatok segiteni?" igen: mondd vissza. Először a pánikbetegségedet kezeltesd, ill. a fájdalomtűrésedet növeld. Utána pedig beszélj a pszichológusoddal az önelfogadásról.
2021. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vállald be, nem ér annyit.
2021. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 “ fájdalomtűrésedet növeld”


Ezt mégis hogy kell elképzelni, essen le direkt a lépcsőn meg forró piszkavassal égesse magát, hogy jobban bírja a fájdalmat?🤣


Szerintem ha ennyire rettegsz, akkor hagyd a francba, nem ér annyit. Szerintem nem szép a szilikonmell, természetellenes, akármennyire is azt állítják, hogy lehet természetes hatásút csináltatni, nem lehet. Az összes ismerősömről kapásból megmondom, hogy szilikonmelle van, képek alapján(3-4 ilyen lányról tudok), pedig szerintük nem látszik :D Persze, tökre nem feltűnő két feszülő kerek izé a mellkasodon.


Elhiszem, hogy zavar az aszimmetria, de a szilikon se jobb. Inkább barátkozz meg így a testeddel, nem hiszem, hogy a férfiakat ez zavarná.

2021. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem volt mutetem, csak az egyik baratnomnek, igy lattam, mit el at.

Igen, rohadtul fog fajni, segitsegre szorulsz majd mindenben az elso 1-2 hetben, az is igaz, ezt remelem mar elintezted, hogy nagyjabol legyen melletted valaki, mert lehet enni se birsz egyedul, de nem kell panikolni, elmulik+ szedhetsz fajdalomcsillapitokat, az azert segit.

Ez sajnos ilyen, nincs mit rajta szepiteni, de gondolom megeri, ha majd a vegeredmenyt nezed.

Es persze mindenki maskepp gyogyul, baratnomnek nehezebben ment picit, tovabb is tartott a dolog, de van, aki azt mondja, hogy 1 het utan mar szinte tok jol volt, tehat eltero ez is.

2021. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok nő, de ahogy leírtad most már én is rettegek tőle
2021. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez vár rád. Egy seregnyi ember fog tapogatni és nézni amíg öntudatlanul fekszel.

2021. aug. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
#8 mint két lufi🤣Szörnyű. És ezért még fájdalmat is elviselni.
2021. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert egyebkent mas mutet eseten nem tapogat egy “seregnyi” ember? De.

Igen, igy nez ki egy mellmutet, nem is ertem, mire akarsz ezzel celozni 8-as.

2021. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!