Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfelvarrás&kicsinyítés...

Mellfelvarrás&kicsinyítés létezik szilikon nélkül?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? Hogy csak a saját szövetet használják?

Régen pici, 75B hegyke, feszes cicim volt. Imádtam. Majd szültem 2x, összesen 3 évet szoptattam. Meglátszik. 80D lettem és lógnak, laffadtak, csúnyák. Ráadásul striásak is. Nem csak esztétika, de zavarnak is, hogy nagyok. Kényelmetlen.

Nyilván önköltséges műtétre gondoltam, de létezik ilyen? A szilikontól és mindenféle műanyagtól anyagtól kicsit idegenkedem.


2021. okt. 23. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos. Viszont nagyobb darab is lettél, ha megint 75B-nek megfelelőt akarsz, akkor 80A lesz ugye a méreted.Az elég kicsi, de te tudod.
2021. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%

Szia!

Kérdező nő!

Ezt csak te tudhatod!

Ezeket a női dolgokat nem tudom.

🙂🙃🤗

Egy szingli férfi.

2021. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőséged SZTK alapon megcsináltatni, házi orvostól kell kérni szakvéleményt és azzal kell menni a plasztikai sebészhez. Minimum 6 hónap a tartósság a testi súlynak, ez nem tudom hogy fér össze a plasztika al. De ezt mondták. 3 helyen végeznek műtétet, Pécs, Budapest és Debrecen. Várni kell kb 9-10 hónapot a plasztikai sebész vizsgálata után. Ha jó dokit fogsz ki akkor szép az eredmény, de ha kontárt!!!! Olyan is lesz.
2021. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

3 Igen, csak ez nem ilyen kicsi méretnél ingyenes, mint a 80D.

Csak azért mert lógós a melle nem varrják fel, akkor mindenki oda járna.

2021. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt páromnak lógtak a mellei, pszichés alapon megműtötték és ennyi. Arra hivatkozott hogy nem érzi teljes mértékben magát nőnek, strandolásra lehetőség, együttlét a párjával stb....
2021. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 Nem állítom, hogy nincs ilyen.De itt csak egy részt állja az állam.Ezt azért nem adják csak úgy meg akárkinek, mert mint mondtam, akkor boldog boldogtalan az adófizetők pénzén plasztikáztatna szépészeti okokból.Ez azért nem így működik, elég röhejes is lenne.
2021. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt, nagyon indokolt esetben ingyenes a műtét. Nem írtam hogy mindenkinek megcsinálják. Csakis a nagyon indokolt esetben.
2021. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám nekem is. Szintén 80D vagyok most. Szoptattam, fogytam-híztam. Nekem nem striás, de lóg és nem vagyok vele kibékülve. Szilikont én sem szeretnék, nincs szükségem arra,hogy 10-15 évente vagdaljanak. Lépj be a facebook plasztikai csoportba, nagyon sok felvarrt kép van , orvos ajánlással együtt. Én is jövőre megcsináltatom. 33N
2021. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!