Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vádlivastagító műtétet saját...

Vádlivastagító műtétet saját zsír átültetéssel kombinálva mennyiért csinálnak kb? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 01:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak az implatról tudok vádliba.Zsíros megoldásról még nem hallottam.De a synthol is jó rá:).
2010. szept. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kössz, a syntolt inkább hanyagolnám....


zsíros megoldás létezik, én utánanéztem..


egyéb hozzászólás ami a kérdésre válaszol?

2010. szept. 4. 19:38
 3/13 breegooca válasza:
szerintem tuti megbánnád, ha zsírt ültetnek á, nagyon fog lötyögni, remegni, ami nem túl szép...inkább gyúrjál rá, izmosítsad, ha hiszed, ha nem, pl. a röplabdától nagyon szép vádlid lehet, mivel ugrabugrálsz egyfolytában...vagy ha az nem, akkor csak simán gyúrjál rá kondiban, vagy otthon, ha komolyan veszed, kb. 2 hónap alatt szép változást lehet elérni.
2010. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

mivel másik kérdezgetős fórumon is megkérdeztem ugyan ezt, akkor itt is elmondom h már 2 éve járok gyúrni, fehérjét is szedek, és mindössze 1,5 centivel lett vastagabb a vádlim... ami nem sok, főleg ha eleve nagyon vékony volt...a seggem is lapos volt, de az egész jó kerek lett a gyúrástól. szal nyilván, aki normál vádlival rendelkezik, annak szép lehet az edzéstől is, de nekem nem maradt más mint a műtét... ilyen az alkatom, nem tudok ellene tenni önerőmből...


a műtétet meg nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy felül egy hordó vagyok és az összes zsírt onnan kéne lehozni a vádlimra, h majd össze-vissza rengjen járás közben..... hülye azért nem vagyok. nem, nem vagyok kövér egyáltalán ha így rámnéznek az emberek, csak a derekemra meg a hasamra rakódnak a dolgok, tehát egy kicsi van ott.. és ha a vádliba implantátumot ültetnek be, akkor azért kell oda a saját zsír is h természetesnek hasson, ne legyen túl inas. amúgy a lábszáram most is elég inas, szal egy kis zsír amúgy sem ártana neki, csak h úgy normálisabb, nőiesebb legyen. és ez azért is jó ha a derekamról meg a hasamról leszedik a zsírt, mert ha véletlen terhes lennék és meghízom, akkor utána nem csak egy amorf úszógumi lesz belőlem, hanem mindenhova vastagodnék akkor arányosan. mivel ha a zsírsejteket eltávolítják, akkor oda már nem tudsz hízni, bár nyilván nem a 100%-át veszik ki, csak úgy h normális legyen.


én ezt már átgondoltam, megfontoltam h nincs más.. mindössze annyi volt a kérdés h mennyibe kerül kb..

2010. szept. 6. 12:05
 5/13 anonim válasza:

Én se arra fogok válaszolni amit kérdezel :)


De: szerintem 1.5 cm növekedés egyáltalán nem olyan kevés. A gyúrás a türelemről (is) szól, inkább pozitív tendenciának fogd fel.


Egyáltalán nem tűnik ésszerű beavatkozásnak a szervezetedbe amit szeretnél. Ismerek lányt a ki csúnyán megbánta a különböző plasztikai műtéteit.


Ha meg tényleg elszántad magad a műtétre, legegyszerűbb megkérdezni egy plasztikai sebészt ;)


Itt egy link, ajánlanak még egy megoldást (Macrolane):

[link]


És találtam árat is:

zsírszívás 160-180 ezer Ft

saját zsír feltöltés (a szükséges zsírszívással) 160-200 ezer Ft

2010. szept. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi, de a macrolane 2 év alatt lebomlik.. annak meg mi értelme van


már én is olvastam régebben ezt az oldalt, onnan tudom h van ilyen műtét amit szeretnék

2010. szept. 9. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Mellbe, szajba, arcba, igen csinaljak, de nem nagyon jo eredmennyel. A zsir elvandorolhat, szervezeted felveszi, hamar eltunik, megint kell csinaltatni. A konyvbe jol hangzik, de meg nem 100%-os. Vadliba meg en sem hallottam. Implatimum sokkal jobb, helyen marad, kivalaszzthatod meretet, olcsobb.
2010. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én tudom, hogy van vádliba is, mert olvastam a neten, és mégegyszer mondom h az implantátum kiegészítéseként kell....

egyébként meg az implantátum rohadt drága, azóta már találtam a neten árat, 560 ezer Ft, míg egy zsírátültetés 200 körül van... szal nem mondanám h az implantátum magában olcsóbb....

2010. szept. 14. 11:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alabbiakat. Ha kell, hasznald Google forditot, valamit kiszedsz belole ugy is, lehet hogy Te is ertesz angolul, vagy valaki tud segiteni.


[link]


A: Fat transfer or fat injections not good for skinny legs.



By George J. Beraka, MD - Manhattan Plastic Surgeon

Hi. Fat transfer or fat injections is completely experimental and I don't recommend it for skinny legs. Implants are a horrible idea. I am sorry to tell you there is no good safe surgical solution for this. You will seldom hear a cosmetic surgeon say this!


A: Skinny leg correction the old fashioned way

By Robert Frank, MD - Munster Plastic Surgeon

At the risk of being stripped of my plastic surgeon credentials, I would spend the money on a trainer at the gym. Neither implants or fat grafting will likely give you the results you seek. A workout regimen focusing on your legs will give you better definition and more bulk.



CAN BODY FAT BE USED INSTEAD OF AN IMPLANT FOR CALF AUGMENTATION?

Not usually. Fat is good for augmenting smaller areas, such as areas on the face, or even in cellulite smoothing, but not larger areas. Free Fat Transfer (FFT), is commonly used for lip enhancement, or smoothing wrinkles and cellulite depressions, but because it tends to be absorbed or 'washed' from the area, it isn't ideally suited for larger fills.

2010. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ezt ugyan ott találtam:


By Hisham Seify, MD, PhD - Orange County Plastic Surgeon

Very good question.


As you mentioned the two available options are implants & fat grafting. I have used both options. The implant option is a simple straight forward answer for a patient with unilateral leg atrophy.The muscle in the back of the leg was deficient and this was an ideal answer.


Fat grafting works better for a circumferential correction (all around the leg); it requires more work, but it works well.



és mint mondtam, én

2010. szept. 15. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!