Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Olivia Rodrigo még csak 18 éves, de már mellplasztikája is volt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségére. Ha öt ez boldoggá teszi...
2021. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom ki ez a csaj de ha 18 éves koromban lett volna rá pénzem én is megcsináltattam volna mert sajna nem egyformák.
2021. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga. Még a nem híres személyek dolgaiba sem mászok bele, ami magán jellegű.
2021. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Amikor van pénz, és a gyerek alig várja hogy azt tehesse amit szeretne, na ő ennek a példája. Engem az érdekelne hogy mi indokolta meg ezt az elhatározást? Lefeküdt vagy 30 emberrel, és mind piszkálta? Nem tudom.


Lehet maradi vagyok 29 éves csávóként, de én nem tartom igazi nőknek az ilyeneket, pszichés bajuk van nyilván, és kompenzálni akarna a világ felé.

2021. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Javára vált, jobb nő lett tőle.
2021. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
4-es, szerinted az embernek nem lehet baja saját magával? Csak a pöcsösök véleménye számíthat?
2021. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
4: hát engem pont nem érdekel egy férfi véleménye sem, magamnak nem tetszem így és ezért csináltatnám meg. Milyen önző már, hogy minden férfi azt hiszi a nők kizárólag az ő kedvükért csinosítja magát.
2021. nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Helyes!
2021. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Van pénze és megtehette miért ne tette volna? Jöhet mindenki a body positivityvel meg minden de addig amíg nem tudom elfogadni úgy a kinézetem ahogy vagyok akkor mégis hogy szeressem a testem? Ez egy fake dolog amit azok az emberek találtak ki az önmaguk megnyugtatására akinek kevébé előnyös külső jutott és nem tudnak vagy nem akarnak változtatni. Persze legyen önbizalmunk meg minden.

Olivia ettől nem lett műnő tök természetesen néz ki és ez nem azt jelenti hogy majd biztos ő lesz az új Kyle Jenner aki már tényleg felismerhetetlen. Lehet hogy csak ez nem tetszett neki a testében.

4 ez meg szexista feltételezés hogy a nők mindig csak a férfiak miatt szeretnének jobb testet stb. Hát nem! Nem beszélek más nevében, de én nem azért edzek vagy veszek fel egy ruhát hogy majd jól megnéznek. Hanem mert így érzem jól magam ha tükörbe nézek!

2021. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem bátor dolog volt, biztos jönnek az ítélkezések felé sokaktól rendesen.

Nem vagyok elégedett én se magammal, de még nem mertem kés alá feküdni, pont azért amiért ítélkeznek az emberek, pedig nem érzem jól magamat a bőrömben.

2021. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!