Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lanyok, mennyire vagytok...

Lanyok, mennyire vagytok elegedettek a kisajkak mereteve, formajaval. Gondolkoztatok mar azon hogy valtoztatnatok rajta?

Figyelt kérdés
Kaptatok mar ra negativ vagy pozitiv kommentet?
2021. dec. 5. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, volt aki beszólt miatta, de máson is láttam, hogy nem tetszik neki amit lát csak nem akar szólni.
2021. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Kilógnak, nekem nem tetszik, de emiatt nem műteném meg. Negatív megjegyzést nem kaptam rá.
2021. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszik, de mivel felnőttekkel voltam mindig is, nem szólt be senki...
2021. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez ugye nem komoly kérdés?


Kinek ilyen van, kinek olyan... ha pedig valakit végre szerethetek, akkor nem ez fog a legjobban érdekelni.


Ultragáz ezen már elgondolkozni is...

2021. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez is egy fétises majom.
2021. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen elégedett vagyok, észben sincs változtatni rajta.
2021. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Aki negatívat szól be, az menjen haza és nézegesse az anyja csúnyáját. Eszem megáll. Szerintetek a péniszek olyan qrva szépek?
2021. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok vele elégedett, túlságosan kilógnak, és igen, szeretném majd megműttetni. Nem csak az esztétika miatt, hanem azért is, mert sokszor kényelmetlen és fájdalmas vele együtt élni.
2021. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Őszintén szólva én sosem értettem azokat, akik ilyeneken izgulnak, minden vagina/külső szeméremtest máshogy néz ki, ahogy minden arc is máshogy néz ki, soha nem gondoltam, hogy az enyémmel bármi probléma lenne.

Negatív kritikát nem kaptam sosem (dicséretet mondjuk igen), de ha kapnék is lesz-rnám, mert most mit is kéne csinálnom? Egy kis gyökér miatt essek át egy ilyen kaliberű műtéten? Mert egyvalakinek nem tetszik? Full reális.... Mert a kis jóska aszonta? A nagy lófszt, menjen kisjóska a búbánatba.

2021. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom miért lettem lepontozva, ha a valóságot írtam, a kérdésre válaszoltam! Nem tudom ezt miért kellett lepontozni, nekem igenis sokszor fáj, beakad, kidörzsölődik, úgyhogy már csak emiatt is nekem pl nagyon jól jön, hogy létezik kisajak műtét
2021. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!