Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Glabella ránc töltésről...

Glabella ránc töltésről vélemények?

Figyelt kérdés
a töltés után látszik valami?
2021. dec. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

mire gondolsz? botox v hialuron?? a toltes a hialuron, a botox mas. en botox kezelesre jarok felevente egyszer, nagyon hunyorgok a fenyben emiatt ha az a terulet nem lenne kezelve sajnos hamar betorne a bor es csunya lenne... igen latszik az eredmeby, de nem azonnal, 1-2 het mire "beall" es gyakorlatilag megbenulnak a kezelt teruleten levo izmok emiatt nem tudod rancolni. alt felev mire kimegy az anyag a homlokbol, nyaron voltam utoljara, nemsokara lesz esedekes a kovetkezo alkalom. mellekhatasa nincs es nem is faj :)


32/N

2021. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hyaluron töltésre gondolok
2021. dec. 7. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. szerintem arra a hialuron nem biztos hogy jo... ha betort rancrol van szo, azt toltheti, ellenben tapasztalatom az anyaggal kapcsolatban, hogy borzasztoan hamar kimegy az arcbol, nekem volt toltve a szam, az arcom, es nem eleg h csomos voltam tole, de meg hamar fel is szivodott... de a hialuron toltoanyagnak tobb fajtaja van, lehet csak en fogtam melle :)
2021. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!