Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell nagyobbitásról vélemények?

Mell nagyobbitásról vélemények?

Figyelt kérdés

Szabolcs megyében élek. Szeretnék mell nagyobbító mütétet. Valaki esetleg aki át esett ilyen műtétet hol érdemes csináltatni, milyen ár kategórában van

Amugy 21 éves vagyok. a méretem pedig kb a 70A -s melltartó hatalmas ràm.



2021. dec. 8. 02:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Szerintem a szilikon mell csak azoknak áll jól, akiknek amúgy is van mellük. A férfiak többsége is azt mondja, hogy inkább a kicsi, mint a nem esztétikus nagyobbított.

Mindenképpen meg szeretnéd csináltatni? Nem lehet jó megoldás, ha egészséges kajálással, kicsit magasabb minőségi szénhidrát bevitellel hízol kicsit? Attól általában nőni szokott.

2021. dec. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Én én 99,9%ban szilikon ellenes vagyok. A maradék 0,1% százalék pedig ha szülés után elhagyjákmagukat a cicik akkor,de az is inkább formát adjon minimális mèret növekedés melett.
2021. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, de ha jobban érzed magad tőle, hát csináld.
2021. dec. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Huszonévesen én is akartam,pedig nekem 75b volt,én kicsinek találtam. Volt egy kolléganőm,akinek szilikon melle volt. Egyszer csináltam neki egy ekg-t (nővérek vagyunk) és megkérdeztem,hogy megfoghatom-e,minden hátsó szándék nélkül,csak kíváncsiságból. Megengedte. Hát, mint egy kemény gumi,nem tetszett. Majd ő beszélt le róla,azt mondta megbánta,nem szereti és maga a műtét is brutálisan fájt neki. Meggyőzött,azóta se fordult meg a fejemben és azóta meg is szerettem magam. Inkább kicsi legyen de szép. Ha valakinek nagyon csúnyán áll azt megértem,de ha csak kicsi és szép,arányos,azt szerintem nem.kell bántani. Próbáld meg inkább megszeretni magad. A pasik nagy része inkább a természetest preferálja még akkor is ha nem c kosaras. Tapasztalatból írok.

33/n

2021. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Ódákat tudnék zengeni erről. Én is eü-ben dolgozok, de képalkotós részen és a mammografias(legyen az röntgen vagy emlő ultrahang) vizsgálatok során láttam már szépet és borzalmat is. Az igazán szép munka egyébként ritka.

Ha csak a hozzád hasonló esetet nézzük, akkor azt mindenképpen vedd figyelembe, hogy sokkal nagyobbat nem lehet elsőre csinálni. Feszes lesz a bőr és begyurodik az implantátum széle, ami nem jó.

Van, hogy a bimbokat nem varrjak át és felfelé meredeznek, ami szintén bizarr látvány.

Akiknek eredetileg is kicsi a melle, azoknál inkább olyan a látvány, hogy kár volt ezért bevallalni a műtétet, mert alig lett nagyobb.

Vannak egyébként nagyon jó implantátumok, amiket észre se lehet venni.

Eddig 2 nőtől hallottam, hogy megbánták a műtétet.


Árban 1 millió alatt ne vegyél igénybe ilyen műtétet.

Ha kell gyere Pestre. Egyébként van fb-n plasztikás csoport, ott tudsz infókat gyűjteni.

A műtét utáni időszak meg nyilván szívás(minden fáj, nem lehet emelni, sportolni stb), de ez a legtöbb műtét utánra érvényes(a laparoszkopias műtétek kivételek).

2021. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Pesten szeretném csináltatni.

Tényleg elhiszem hogy a ferfiaknak a kicsi de természetes mell jön be egy nőn. De higyétek el nekem , tényleg semmi mellem . A legkisebb melltartó is nagy. Full lapos.

2021. dec. 8. 14:53
 7/30 anonim ***** válasza:
Van aki azt szereti...én is.
2021. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
Én férfiként mondom, hogy nekem például sokkal jobban bejönnek a kis mellű lányok (igen, még a nagyon kicsi mellek is), mint a nagy mellek. Ezt csak azért írom, hogy nehogy azt hidd, csak a nagy mellű lányoknak van esélye a pasiknál. Egyébként ha alakra szép a melled, akkor nem javasolnám a műtétet, vagy inkább várj még vele, hátha megbarátkozol a testképeddel. Ha utána sem érzed magad jobban, és a műtétre szánnád magad, akkor mindenképp egy nagyon jó dokit keress, és ne nagy méretű szilikont válassz, mert egy alapból kis mellben egy nagy szilikon rendkívül természetellenes, csúnya hatást kelt.
2021. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ez a “hiszem ha látom” kategória. Vagy ilyen totál nulla “mell” tényleg van? :O
2021. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Totál nulla.
2021. dec. 8. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!