Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek egy "beesett"...

Szerintetek egy "beesett" oldal profilt lehet fillerrel orvosolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves nő vagyok. Tinédzser korom óta veszi el az önbizalmam az, hogy nem vagyok elégedett az arcommal oldalnézetből. Ez nem "tinikori dili", mert sanjos fennmaradt, nem bírom, ha oldalról képet látok magamról, vagy ha dupla tükörben látom magam..

Kb. úgy tudnám megfogalmazni, hogy ún. Hold arcom van. Mint sok ázsiainak például. Szemből semmi különös, de oldalról az arc középső része beesettebb (az orrcimpánál főleg) emellett az áll és a homlok rendesen előre jön. Miután fogszabályzóm lett, ez dominánsabbá vált, mert úgy hallottam, hogy sajnos a fogszabályzás hátrébb viszi a fogsort.

Most jutottam el oda, hogy lehet ezen változtatnék. Persze családtagjaim nem értik a problémám és van egy csodás párom is, de magammal nem vagyok egészen elégedett és ez kihat a nőiességemre..

Mit gondoltok, lehet ilyenen nagyobb beavatkozás nélkül segíteni, volt aki ilyesmivel fordult plasztikai sebészhez? Esetleg ismertek olyat, aki nagyon jól dolgozik Budapesten és megérne egy konzultálást?

Köszi a válaszokat!



2021. dec. 16. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!