Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol érdemes orrműtétet végezte...

Hol érdemes orrműtétet végeztetni?

Figyelt kérdés

Országszerte érdekel a dolog. Egyszer már volt műtve az orrsövény ferdülésem, lényegében annyi volt hogy kivágták hozzában a felét hogy több hely legyen a levegőnek. Ez úgy ahogy jó de így még ferdébnem néz ki az orrom mint amilyen volt és 1-2 év után újra kialakult a dugulás.


Sebészeten voltam vele régebben újra de érdemben nem foglakoznak vele, azt mondják beképzelem meg biztos orrspré függő vagyok (már évekkel a műtét előtt óta se használtam, helyette neti kancsó van ha nagyon kellene).


Most van egy kis spórolt pénzem, nem egy hiper szuper szexi orrot szeretnék hanem csak annyit, hogy legyen egyenes valamennyire, hogy erősebb szembeszélnél ne csavarodjon el a fejem jobbra, hogy kapjak rendesen levegőt.



2021. dec. 23. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Nem csodálkozom. A jó orvosok kimentek külföldre, a kontár nyomik ittmaradtak. Sok sikert!
2021. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!