Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy orrműtét?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1M legalább
2021. dec. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10

Ezt csak azért gondolod, mert sok szép orrú nőről nem tudod, hogy műtve van. Az enyémről se tudják az új ismerőseim, hogy műtött, mindig nagyon meg is lepődnek rajta, mert a laikus emberek fejében az a kép él, hogy a plasztikázott orr csak csúnya Michael Jackson orr lehet. Pedig nagyon sok szép műtött orr van.

2021. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: azért mondom, mert sok műtött orrot láttam már. És ezek híres youtuberek, akiknek pénzük és ízlésük is van, és kapnak egy asszimetrikus orrot. Ennél még egy szimmetrikus kampóorr is szebb. Az orrműtét az, amit a világ minden pénzéért sem vállalnék be. Mert ez nem olyan, mint egy elrontott mell, amit nem lát senki. Ezzel az orral együtt kell élni, akár tetszik, akár nem. Persze lehet korrekciós műtétre menni, de az az orr már sose lesz jó.
2021. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
attól függ mit hogy. de kérdezd meg az orvost!
2022. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13 nyilván nem minden orrműtét sikerül jól, de azért akik jó dokinál csináltatják, 90%-ban elégedettek. Az enyém is szép pisze lett, minden pénzt megért, soha nem cserélném vissza a régi görbe orromra. Ettől még neked nem kell megműttetned az orrod, csak ne hidd azt, hogy minden műtött orr csúnya, ezt max. irigységből mondod, mert nincs pénzed rá.
2022. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Attól függ hol csináltatod. Itt fent Pesten mar 1misi feletti árakon mozognak…vidéken olcsóbb de ott is emelledtek már az árak 8-9százezer körüliek.

Az első műtétem 2015 szeptemberében volt budán akkor fizettem 7kilot…most volt egy másodlagos műtétem vidéken és 850volt.

2022. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!