Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nők, lányok! Ti hogy fogadtáto...

Nők, lányok! Ti hogy fogadtátok el a megereszkedett melleteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémàm, hogy 31 éves létemre nincsen túl jó állapotban a mellem és ez nagyon elkeserít, sokszor élni sincsen kedvem emiatt. Látom, hogy milyen elvárásokat támasztanak a férfiak a nőkkel szemben, illetve egy csomó csinos ruhát nem tudok felvenni emiatt. Pénzem a közeljövőben nem lesz műtétre, ezért ez jelenleg nem opció. Ti hogyan tudtatok megbékélni ezzel az állapottal? Az ismerkedésre kihatott ez valahogy? Légyszi olyanok írjanak csak, akik nem feküdtek kés alá, hiszen csak velük osztozunk jelen pillanatban ugyanazon a problémán.
2021. dec. 27. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért ereszkedett meg?
2021. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd őket
2021. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1: genetika, de szerintem egyáltalán nem lényeges a végeredmény szempontjából.


2: aha, persze

2021. dec. 27. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Pedig sokkal több férfinek tetszenek az ilyen mellek mint hinnéd. NE aggódj miattuk!
2021. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, ahogy észrevettem a férfiakat ez egyáltalán nem érdekli.
2021. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi a támogatást. Valahogyan mégis azt látom és olvasom mindenhol, hogy csak a feszes cicik számítanak szexinek és kifejezetten degradáló hangnemben beszélnek sokan a megereszkedett mellekről.: (
2021. dec. 28. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mások mit gondolnak, hanem az, hogy te hogyan érzed magad a bőrödben. Ha téged nagyon zavar a melled kinézete, akkor gyűjtsd össze a pénzt és csináltasd meg nyugodtan. Hiába mondja itt akárki, hogy neki a lógó mell tetszik, ha te utálod a saját lógó melleidet, akkor sosem fogod tudni elfogadni őket bármennyire is próbálkozol. Én azt mondom, ameddig gyűjtögeted a pénzt, van időd gondolkodni, hogy biztosan szeretnéd-e a műtétet. De szerintem nincs vesztenivalód, feszes mellekkel könnyebb és kényelmesebb is az élet, nem izzad be alatta, a sport is könnyebb, stb, és a TE önbizalmad is nagyobb lesz.
2021. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 voltam, de igaza van a #7-esnek. Azèrt mert nekem bejön nem muszáj önutálatban leèlned az èleted, ha van rávalód ès tènyleg szeretnèd nyugodtan vágj bele a műtètbe. Itt egyedül az a fontos hogy te mit èrzel.
2021. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tinikorom óta lógnak, sosem tudtam velük megbékélni, de annyira elfogadtam, hogy elvetettem a műtét gondolatát. Aztán szültem 2 gyereket, tavaly meg fogytam 40 kilót, most már tarthatatlan a helyzet.
2022. jan. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még szülés előtt műttettem meg, 28 voltam, eléggé lógtak már. Soha nem bántam meg.

Nem olyanok már mint akkor a műtét után - eltelt közben 17 év és szültem is - de koromhoz képest még mindig gyönyörűek.

2022. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!