Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Krasznai Zsolt hozzávetőlegese...

Krasznai Zsolt hozzávetőlegesen mennyiért végez orrműtétet?

Figyelt kérdés
Egyébként ha valaki tudja a többi plasztikai műtét árát,ne tartsa magában! Érdekel még más is.
2022. jan. 22. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar,h a sajat elkepzelesehez ragaszkodik es nem erdeklit,h te mit akarsz? Neki van egy csunya noidealja. Keresd ki a youtubon. Mindent arra szab.

Anyam szemhejfelvarrasat alig lathatoan csinalta meg. Szinte semmit se ert az egesz.

2022. jan. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinaltass orrot nála.
2022. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Esetleg a saját tapasztalat miatt mondod, hogy ne, utolsó válaszoló?

Simán csak le kellene faragnia a porcból, ezt nem hiszem,hogy el lehet cseszni.

2022. jan. 23. 10:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud orrokat csinálni. Az a legnehezebb műtét. Kisebb műtétekre is ott vannak az orr szakértők, itthon nincs is igazán jo orvos amúgy orrokban
2022. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el szerintem is. A bulvársztárok felének ő csinál ilyen beavatkozásokat. Látszik rajta, hogy valami Donatella Versace fétist él ki a páciensein, amikor “alkot”.
2022. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És Dr. Kárász Tamásról mi a véleményetek?
2022. jan. 24. 22:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Karasz sztem egyenesen nárci... meg lehet nézni miket írnak róla fórumokon.. olyanokat mond pácienseknek, hogy maga egy orrmutettol sem lesz szebb... hat ez kemény.. es soha nem ismeri be ha hibázik.. pedig csinálja eleget
2022. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Orrban szerintem dr Varga Klára vagy dr Rezek Ödön a legjobb.

Kárász dokit is sokan dicsérik.

2022. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is azt mondta,h egy orrmutettol se leszek szebb. Nagyon arogsns volt es 50 000 forintot elkert a konzultacioert !!! Egy szamlat se kaptunk rola. Akar meg a nav is megbuntethezne,ha vki nagyon felidegesedik ra.
2022. febr. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Karasz ugyetlen,nem tud szep orrot csinalni. O mondta,h nem tud ndkem olyan orrot csinalni,ami tetszeni fog. Hat nem mertem hozza menni.
2022. febr. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!