Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki tud olyan orvost aki...

Valaki tud olyan orvost aki igazi orosz szájfeltöltést csinál?

Figyelt kérdés

Sajnos akihez eddig jártam, orosz és ugye most nem tud utazni, viszont én azért is választottam tavaly őt mert nem találtam olyan magyar orvost aki tényleg orosz teknikával dolgozna. Olyan is jó aki nem magyar, de jön Magyarországra.

Remélem tudtok segíteni 😒



#száj #ajakfeltöltés #russianlip #orosztechnika
2022. márc. 5. 07:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi Karen
2022. márc. 28. 09:20
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire kell megkeseredettnek lenni ahhoz hogy hozzászólj valamihez amihez nem értesz és elmondani úgy a véleményedet hogy nem ez volt a kérdés, remélem most ez okozott neked egy kis boldogságot, még akkor is ha nem ért célt.
2022. márc. 28. 09:22
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyaltalan nem vagyok megkeseredett, nem banto szandekkal irtam. Te mondtad, hogy ez a technika nem csinal kacsaszajat. Aztan belinkeltel egy csomo kacsaszajat. A kerdest pedig kivancsisagbol neztem meg, azt hittem tenyleg szep ajakfeltoltesekre gondolsz es akkor talan tudtam volna segiteni. De remelem neked azert okozott egy kis oromot, hogy beszoltal.:)
2022. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!