Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi jellemző az orosz nőkre...

Mi jellemző az orosz nőkre kinézetileg?

Figyelt kérdés
arcra, öltözködésre, esetleg személyiségre?

2021. nov. 30. 08:58
 1/8 anonim válasza:
50%
Személyiség olyan mint minden más nő a világon.
2021. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Kinézetre a kiugró arccsont nagyon jellemző. Módis Gabi például orosz és ukrán felmenőkkel rendelkezik anyai ágon.
2021. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Van az a klasszikus szláv bimbo sztereotípia, aki magas, vékony, hosszú egyenes haj, comb csízma, köröm, szőrkucsma, miniruha, magassarkú mínusz 20-ban tükör jégen is.


[link]

[link]

[link]

[link]



Aztán persze a gyakorlatban azért ez az a dúsgazdag réteg aki 15 évesen már ki van plasztikázva, sose dolgozik, stb



Az ország egy jó részén inkább jellemző a mélyszegénység, alkoholizmus, és bűnözés, drog is van, szóval sokan jóval lelakottabbak.


Etnikumra meg a fél ország ázsia, szóval van minden, szőke, barna, dupla és szimpla szemhéj, sápadt, barnább és ennek keveredése...

2021. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Oroszország qrva nagy. Mégis melyik részére gondoltál? Én egyszer voltam Szentpéterváron, kb mint pesten a csajok, csak több a szőke. Egyszer pedig Nyugat-Szibériában egy gázmezőn. A falusi nők elég lepukkantak voltak. Kínai mackónadrág, rossz fogak, fodrásznál utoljára tavaly jártak, nagyon gagyi smink.

Idegenekkel bizalmatlanok és kb 15 éves kortól majdnem mindenki alkesz. Mármint nem az a bulizós, hanem a kilátástalan fajta.

2021. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Tetőtől talpig full bundában vörös körmökkel.
2021. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Az hogy tudnak nőnek öltözni a magyarokkal ellentétben.

F.41

2021. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

6, ha van pénz rá, hogy valaki öltözködjön, szépítkezzen, az idehaza is fog.


Amennyiben nem látsz magad körül jól öltözött nőket, az azért van, mert nem mozogsz olyan körökben. 🙃🙃🙃


Ha ilyen igényeid vannak, akkor keress annyit, hogy a partnered megengedhesse magának.🤷🏻‍♀️

2021. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

7!

A feleségem keres annyit, hogy tudjon magára költeni, nem ingyenélő mint egyesek, hogy eltartatják magukat a férjeikkel.

Ellenben ismerek olyan nőket akik megtehetnék, hogy költsenek magukra, de soktól hallottam, hogy munkahelyre minek öltözzek ki…

6-oska voltam.

2021. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!