Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiuk/Pasik, titeket izgatnak...

Fiuk/Pasik, titeket izgatnak a szetmutott nok?

Figyelt kérdés
Szeretnem mehany testreszem, es arcomat is beavatkozassal megvaltoztatni, es az erdekelne, szexinek talaljatok e az ilyen noket? 21/L
2022. márc. 10. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem...én azt szeretem ha egy nő full természetesen is szép, max ad magára, kozmetika, fodrászat, műköröm ilyesmi...de az sem az a nagyon túlzás.
2022. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez attól függ mit szeretnél megváltoztatni. Aki ilyen fémeket, golyókat ültet be a homlokába meg ilyen baromságok, az kifejezetten undorító. Az csak a kettyósoknak tetszik. De, ha pl görbe az orrod és szeretnéd "rendbe rakatni", akkor az lehet jó.
2022. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sose
2022. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Undorító.
2022. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha jol sikerul es esztetikus a vegeredmeny, akkor termeszetesen igen. Ha viszont az az elso gondolatom, hogy ez bezony volt szabdalva, az nem kelt szimpatiat.
2022. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
"egyaltalan nem, nekem sose, undorito" - el tudom kepzelni, milyen Z-kategoriaju pasik irnak ilyent, akik tudjak, hogy szep noknel sosem lenne eselyuk, most jol bosszut allnak, hogy lehuzzak oket. :D
2022. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem jönnek be egyáltalán a szétműtött nők. Én a természtes szépséget szeretem, amiben benne van, hogy valami nem felel meg a mai insta-ideálnak.
2022. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

A plasztika jo dolog, ha valakinek durvan elallnak a fulei, deformalt/karvalyorra van, ha a szoptatastol konkretan a koldokeig lognak a lapos mellei. Nem ismerek olyan ferfit, akinek ezek kozul barmelyik vonzo lenne, es ellenezne hogy valaki megcsinaltassa.

Nekem az egyik mellem majdnem 2 merettel nagyobb volt, mint a masik. Az egy dolog, hogy se melltartot, se bikinit, se semmit nem tudtam venni, egyik A, masik B-C… latvanyra sem volt valami szep. Megcsinaltattam, most elegedett vagyok, a kisebbet felhoztuk a nagyobb meretere. A szamat toltettem, de szo szerint a sajat batyam, a sajat edesanyam se vette eszre, egy icipici valtozast adott, de nagyon szep es soha senkinek nem tunt fel. A ferfiak es a nok sem fognak eszrevenni ilyen merteku plasztikai beavatkozast.

Termeszetesen ezzel sem szabad tulzasba esni, ahogy semmi massal sem

25N

2022. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem az a szép, amit nem lehet észrevenni.

Nyilván arról azt se tudod, hogy nem olyan eredetileg.

Amit előző írt, hogy egyik mell jóval nagyobb, mint a másik, ott pl. teljesen megértem.

Nekem kicsi a mellem, és nagy az orrom, de arányos.

50 kg, 170 cm-rel nevetséges lennék hatalmas mellekkel, meg aztán egy ilyen műtét macerás.

Az orromat meg szeretem, mert mondták már rá, hogy aranyos, még illik az arcomhoz, pedig azért úgy magában nézve nem túl szép.


Viszont van olyan helyzet, amikor megértem az ilyen beavatkozásokat.


Az Instagram kacsaszáj nagyon ronda, de olyat azért én még nem láttam az utcán, szóval azért általánosságban elmondható, hogy szánt szándékkal a többség nem akar mű külsőt.

2022. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
44%

Szia! En velemenyem szerint tuti lebeszelnelek minden kulso beavatkozasrol! Egyreszt sokna lerul (tudom sajat penzed arra koltod amire szeretned!) Sokak nevebe mondhatom sokkal de sokkal szebb a termeszetes kulso mint az operalt!! Viszont!!!

A 8#-nak igaza van abbol ha annyi nagy a kulombseg akkor megcsinaltatja, fe ha csak azert, mert kicsinek tartpd azert felesleges! Inkabb olyan pasit keress magad melle aki elfogad olyannak amilyen vagy es ugy szeret teged!

2022. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!