Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét után túl laposnak ,...

Orrműtét után túl laposnak , kicsit malacosnak látom az orrom.Alakul még?

Figyelt kérdés
1 hete volt a műtétem, ma vették le a gipszet.Nem csúnya az orr, de furának látom az arcomon. 6 hét után csontosodik az orr, lehet azért tűnik még laposnak? Az orrlyukak eléggé látszanak,ezért malackásan is nézek ki. Az orr és a száj közti rész,mintha látványosan megnőtt volna, a szám is mintha eltűnt volna.

2022. márc. 29. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mar tobb bajod van vele igy, mint elotte? Szerintem szep leszel egy par honap mulva. Az orvos mit mondott?
2022. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most úgy érzem megbántam az egészet. A doki azt mondta szép, és ,hogy az orrlyuk nem fog így látszódni.

Eleve nem volt nagy orrom,csak ferde és görbe . Ez miatt voltak komplexusaim( tetszik az orrom görbület nélkül)

De ,lehet nem kellett volna ennyire hozzá nyúlnia :(

2022. márc. 29. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok mire eléri a végleges formát
2022. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár 1év is lehet, mire eléri a végleges formát!!!

Egy hetesen nagyon kár ezen aggódni!

Nekem mellműtétem volt. Annak fél évig mindenféle formája volt, még csak véletlen sem volt egyforma a kettő. Volt olyan, hogy kocka alakúak voltak.

Fél év után viszont nagyon szépek lettek, teljesen egyformák voltak, de kellett egy év, mire véglegesen a helyükre kerültek.

Nyugi! Szép leszel!

2022. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor gondolom sokszor kellett volt sirhatnékod.Vagy hogy tudtál nyugodt maradni

? :)

2022. márc. 30. 13:15
 6/8 A kérdező kommentje:
-kellett
2022. márc. 30. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orrcsúcs általában lejjebb “megy” picit, 1 hetes orról még nehéz megmondani, milyen lesz pontosan. Nekem is nehéz volt megszokni, hogy egy másmilyen orrot látok a tükörben. Ilyenkor tényleg sokat segít az idő, remélem minden rendben lesz. Kitartást!:)
2022. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos sok mindenre nem készítenek fel a műtét előtt, sőt még a neten sem lehet infókat olvasni. Nekem pont 2 hete műtötték az orrom, én is malacosnak és nagyon műnek látom. Csináltattam egy szemből fotót a barátommal, hát borzasztóan nézek ki. Szóval a lelki nyugalmam érdekében most 2 hónapig biztosan nem fogok szemből fotózni.

Amit nem tudtam előre én sem, hogy "eltűnik" a felső ajkam (ami hála Istennek mostanra kb. 60%-osra visszajött), hogy emiatt eltűnik a mosolyom, ami a szexepilem volt eddig :( Úgyhogy bízom benne, hogy ez is visszatér.... Hogy ennyire kemény lesz az orr és hogy tényleg vannak napok, amikor alig kapok levegőt.

Az orrműtét egy projekt, 1 éves projekt, és igaz, hogy napról-napra jobb egy kicsit, de türelmesnek kell lenni. Ami nehéz, mert az ember úgy van vele, hogy egy rakás pénzt kifizetett, kibírt 1 hét nagyon sok kellemetlenségekkel teli szenvedést és még nincs vége.

Én is kitartást kívánok mindenkinek és magamnak is! :)

2022. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!