Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol találok normális botox...

Hol találok normális botox fórumot?

Figyelt kérdés
Gugliztam már sokat. Csak pár kihalt női fórumot találtam, ahová évek óta nem írtak és semmi érdemi kommunikáció nincs benne. Olyat keresek, ahol nem csak kíváncsiskodók vannak, hanem akik valóban járnak/jártak botox kezelésekre és érdemi válaszokat tudnak adni. Voltak már esztétikai műtéteim. Jó ideje a túl erős szemöldökráncom zavar 15 évvel idősebbnek nézek ki emiatt és úgy nézek ki a ránc miatt, mint aki állandóan mérges. Konzultációra felkészülten szeretnék menni, mert én egyből vállalom is helyben a kezelést. Ha tudsz működő jó fórumot a témában légyszi írd meg.

2022. ápr. 1. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Instagramon és facebookon körül néztél már? Én úgy látom, ott kicsit aktívabbak még az emberek.
2022. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Reddit, r/PlasticSurgery
2022. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!