Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell felvarráson gondolkodom?

Mell felvarráson gondolkodom?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy utána a heg idôvel elhalványodik esetleg nagyon is feltûnô marad. Illetve a kollagén tartalmù étrendkiegèszítôk tényleg hatásosak ennek orvoslására?


Köszönöm



2022. ápr. 9. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert varratnad fel? A kollagen szepiti a bort, de nem felvarras utan.
2022. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a kollagén nagyon jò hatással van a bôr állapotára alapbòl, csak nem vagyok biztos benne, hogy ha extrában szedtem az ember az ilyen kèszítményeket az segíti e jobban a hegek gyògyulását. Természetesen nagy cicik és betegség utáni fogyás. Még így is nagyok maradtak de ebizonytalanított. Csak 28 vagyok azt hittem minôségibb krémekkel meg tudom oldani mèg a helyzetet de halottnak a csòk :D

Köszönöm a választ.

2022. ápr. 10. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A kollagen, a hialuronsav, a biotin, a C vitami, D3 vitamin, B3 vitamin, B5 vitamin, E vitamin, az A vitamin, a Cink. Ezek mind egyuttesen szepitik es fiatalitjak a bort. Viszont a hegeket nem tuntetik el, de a hegek hamarabb begyogyulnak. Nem szabad tuladagolni, a javasolt mennyiseg duplajat ne lepd tul ! Viszon hosszutavon szedjed.
2022. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. ápr. 11. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a kollagén kollagént. Attól h megeszed, nem lesz több (kollagén) a bőrödben. Ami akadályozza a szintézist,az például a vitaminhiány (különös tekintettel a C vitaminra, legfőképp akkor, ha még dohányzol is mellette)


Eredeti kérdésedre sajnos nem tudom a választ, De a legtöbb operált cicin lehet látni a heget. Aki keresi, az megtalálja. De nyilván nem feltűnő, ha minden rendben ment (és az adottságaid is jók hozzá hogy ne legyen keloidos heg).


Miért akarod felvarratni? Mennyire szilárd az elhatározásod? Szeretnél e még babát ?

2022. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Az egészsèges életmòdra mozgásra figyelek, illetve muszáj figyelnem. Két éve jò pár étel allergiám ès egyéb bélrendszeri problémát vizsgáltak ki amire egy erôs szteroid kùrát kellett tartanom abban az èvben. Hozzám kèpest sokat fogytam. Mára már visszaállt az eredeti felállás viszont mivel eleve nagy melleim voltak, vannak onnan fogytam elôször és a bôröm nem állt vissza az eredeti állapotába. Az elhatározásom szilárd mert nem szeretem, és fontosnak tartom, hogy magabiztosnak érezzem magam a bôrömben. Csak egy felvarrást nem akarom szilikon feltöltéssel kombinálni. Anélkül is jò mérete maradna. Csak nem szeretnék hatalmas hegekkel végezni, bár azòta már változtak a teknikák is biztosan. Ennek pròbálok utánajárni, hogy mennyire lehet leredukálni a hegesedést.

Még nincs gyerekem, 5 éven belül nincs tervben, aztán lehet akkor már ùgy érzem majd, hogy már kifutottam az idôbôl és nem is lesz. Bárhogy is mindenben meg lehet találni a szépen. Ha meg tudom oldani a munkahelyemmel idèn szeretném ha sor kerülne rà. Köszönöm a választ :)

2022. ápr. 24. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!