Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tágított fül összevarrása -...

Tágított fül összevarrása - Zagyvai Gábor fülcimpa rekonstrukciói mennyire látszódnak gyógyulás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 mm-re tágított fülcimpáimat szeretném összevarratni.

Arra lennék kíváncsi, hogy mivel Zagyvai képei majdnem mind friss munkákat mutatnak, csak 1-2 kép van arról, hogy milyen a fül hónapok, évek múlva ezért akinek van vele tapasztalata megosztaná itt?

Lány vagyok, nagyon kicsi és egyenletes felületű füleim vannak, nem is tervezem újból kiszúratni miután összevarratom így számomra fontos nagyon, hogy szép legyen a végedermény, ne maradjon nagy heg vagy benyomat.



2022. jún. 25. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Na várjunk, nem úgy van hogy 1 centiig szépen összemegy? Mióta nem hordasz benne tágítót? Nekem is épp 8 milisek. Ha nincs benne ékszer, a lyuk valamennyit összemegy. Szerintem ez nem vészes, szerintem összevarrva csúnyább lenne.
2022. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

nekem sajnos vörös heg maradt az összevarrás után, ami elég feltűnő. A műtét előtti tájékoztatóban benne volt, hogy nem tudják garantálni a hegmentes sebgyógyulást mivel ez alkati kérdés is lehet.


Nagyon megbánta már, hogy annak idején kamaszfejjel ilyen baromságba belementem, mint a fültágítás, most csak extra nagy klipszeket viselek, mert nagyon látszik a heg.

2022. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!