Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Másodlagos orrplasztikára...

Másodlagos orrplasztikára melyik orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Varga Klára és Jarai Tamás között hezitálok, mindkettőről jó tapasztalatokat olvastam. Másokról is szívesen olvasok véleményt. Bajusz Huba műtött elsőre, azt szeretném kíjavíttatni, mert egyáltalán nem tetszik. Kárász Tamást is kizárnám. De rajtuk kívül nyitott vagyok. Előre is köszönöm, aki válaszol.

2022. okt. 24. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Dr. Rezek Ödön hozta nekem helyre a máshol elrontott orromat. Szívből ajánlom.
2022. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén Rezeket ajánlom. Igazából én máshoz nem is mentem volna, ő a legjobb az országban és nem is csalódtam benne.
2022. okt. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat! Meg tudnátok mondani, hogy hogyan lehet időpontot kérni hozzá? Mivel nincs honlapja...


1-es megmondanád, mennyibe került neked a műtét? Mivel én is másodlagosra mennék.


Köszönöm!

2022. okt. 25. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Karasz tamas nem ert hozza!! Hozza NE menjsemmikepp!!


Krasznak zsoltot ajanlom. De vigyel kepet,mit akarsz!!

2022. okt. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!