Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nőhet 19 éves kor...

Szerintetek nőhet 19 éves kor után még ekkorát a mell, vagy ez mindenképp szilikon és ilyen természetes hatása van?

Figyelt kérdés

Előtte

[link]

[link]


Utána

[link]

[link]



2023. márc. 5. 12:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Őshazából helyett igazából
2023. márc. 6. 00:44
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nőtt még a mellem a fogamzásgátlótól 20 évesen. Plusz az alsó képeken szerintem push up melltartó is van rajta. Szerintem lehet igazi. Biztosra persze csak ő tudhatja.
2023. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Haha akkor jól összekavartak a kommentek

Azt gondoltam sok ember meg tudja mondani biztosra hogy egy mell szilikon e, főleg ha ilyen látványos a növekedés.

[link]


Igazából ez a kép már nagyon gyanús volt

2023. márc. 6. 15:21
 14/19 A kérdező kommentje:
Amúgy ha fogamzásgátlótól így megnő akkor én is elkezdem szedni pedig nincs is szexuális életem :D
2023. márc. 6. 16:58
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Mivel ki vannak vagdosva a képek nem látjuk mennyit változott az alakja de a 8-as kommentben lévő kép alapján szerintem egyértelműen kisebb implantátum. Túl kerek és nincs meg a természetes esése alul. Szerintem egy tök jó eredmény, illik a testalkatához, nem az a fajta amire ránézel és egyből ordít hogy szilikon.
2023. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Semmit nem változott a teste, nagyon sovány.

Ráadásul az utolsó képen fekszik és úgy állnak így

Ha fogamzásgátló ilyen eredményt adna, akkor nem is lenne szükség plasztikai sebészekre

De nincs bevallva hogy szilikon, én meg kiváncsi vagyok erre a nőre, ezért kérdeztem

2023. márc. 6. 18:10
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Jó hát nem is köteles senkinek bevallania, az előtte képekből látszik hogy egy pár mellbimbóból indult szerencsétlen valószínű azért is választott ilyen kicsit mert csak az volt neki a lényeg hogy legyen ott valami.
2023. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Jó eséllyel szilikonos.

De egész esztétikusan van megcsinálva.

2023. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
100%
Nőhet. Ezekből a fotókból nem tudom eldönteni.
2023. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!