Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megműttetnéd a szemhéjad, ha...

Megműttetnéd a szemhéjad, ha ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, mindig is ilyen volt a szemem, úgynevezett hooded eyes-om van, illetve úgynevezett epithantic fold-om, amitől északi, talán kicsit ázsiaibb, szomorúbb, szigorúbb és idősebb beütésű kinézetem van.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Igazából eléggé zavar, régen csúfoltak is miatta, nem tudok rendesen sminkelni tőle, a belső szemzugom egyáltalán nem látszik, de egyrészt félek a műtéttől, másrészt a végeredménytől, hisz nem hiszem, hogy bármilyen módszerrel ki tudnám deríteni, hogy hogyan is néznék ki, mennyire gyógyulna a heg, ugye elég drága is egy ilyen műtét. Te megműttetnéd magad?



2016. jan. 20. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj a szemhéjaddal.
2016. jan. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rejtett szemhéjam van, szerintem ez nem a világvége. Az epithantic fold meg kimondottan karaktert az az embernek. Ismerek ilyen lányt is, ő se műttetné meg, szerintem eszébe sem jutna.
2016. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is rejtett szemhéjam van, bár nem ennyire, de én is utálom. nem vagyok a plasztikai műtétek híve, de szerintem ez nem egy olyan durva beavatkozás, mint pl. egy orrplasztika vagy mellműtét, csak felhúzzák kicsit a bőrt. ha idősebb leszek és eldurvul a helyzet és lesz rá felesleges pénzem, én nem tartom kizártnak, hogy megcsináltatom.
2016. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem ilyen a szemhéjam, de szerintem semmi ronda nincs benne. nem műtetném meg.
2016. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy műttetném. Az mostanában direkt vagány, ha egy kicsit ázsiainak nézel ki. Majd jönnek az otaku hordák, és egy "kawai desu!" felkiáltással megrohamoznak. Aki meg csúfol, az valószínű irigykedik.
2016. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt műteni? A linkelt képeken mind szép például, örülnék én ha nekem ilyen lenne. Sminkelni is lehet, csak másképp kell mint a többit.
2016. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök érdekes. Vajon akinek ilyen a szeme, annak egyszer volt egy ázsiai rokona és kiütöttek benne a gének, vagy ilyen előfordulhat teljes kaukázusi embernél is?
2016. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van epicanthus-om, bár kicsit durvább, mint a képeken.


Kb. olyan, mint itt az alsó képen:


[link]


Konkrétan ha csipás a szemem, nem látszik, mert egy ilyen kis "zsebben" van.


De nem hiszem, hogy ettől nézel ki idősebbnek vagy szigorúbbnak. Nekem ehhez kerek szemem van, és mondták már rá, hogy rajzfilmesen kerek. 28 vagyok, de rendszeresen fiatalabbnak néznek, személyit kérnek.


Ha majd öregebb leszek, és nagyon fog lógni a szemhéjam, megműttetem, de az epicanthusomból nem adok.


Egyébként a tesómnak is van, csak nem ennyire durva, ő tud sminkelni a szemzugban.

2016. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7. Elvileg lehet teljesen kaukázusinál is, az északi népekre jellemzőbb inkább, mint skandinávok vagy oroszok, ez védi a szemüket a hideg ellen, de Afrikában is előfordul. Evolúciósan alakul ki ha minden igaz, hogy így védekezzenek a hideg vagy a homok miatt a különböző népek. Már ha lehet hinni az internetnek, mert én is csak utánaolvastam neten:D

Az biztos, hogy nem mostanában volt Ázsia felmenő a családomban, hogy csak úgy kibukjon rajtam, de nem csak nekem ilyen a szemem, de talán nálam a legdurvábban kiütköző a családban.

2016. jan. 30. 21:44
 10/13 A kérdező kommentje:

8. [link]


Nekem nagyjából ilyen a szemem, talán a formája nem, de lényegében csak a külső szemzugban tudok sminkelni (mármint tussal), mert középen, bent ugye teljes takarásban van, és 3 pislogás után minden szétkenődik rajtam...

Engem is sokszor néznek fiatalabbnak, kérnek tőlem személyit, de néha meg idősebbnek néznek, szóval nehezen eldönthető nálam. De úgy érzem, hogy szigorúbb a tekintetem tőle, ha nem húzom fel a szemöldököm vagy nem mosolygok, akkor ilyen resting bitch face-em van:D Mind1, a lényeg az, hogy annyira nem áll jól.


https://www.youtube.com/watch?v=4zKvZBK2QKQ


Rendeltem ilyen szemhéj tapaszt is, de nem tudom rávenni magam, hogy rendszeresen használjam, illetve elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.


Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. jan. 30. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!