Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek is csúnya a...

Szerintetek is csúnya a köldököm? Ti megműttetnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egész életemen ronda volt a köldököm, nem tudni mitől. Annyi magyarázatot kaptam mindig csupán édesanyámtól, hogy kisbabakoromban nem húzódott vissza rendesen.

Igazából nem ez életem problémája, de már sok sérelem ért a köldököm miatt... (a legutóbbi barátom emiatt szakított velem, illetve gyűlölöm azt amikor a strandon megbámulnak az emberek, illetve haspólókat sem hordhatok és köldökpiercingem sem lehet)

Mostanában, hogy 18 lettem elég sokat gondolkodom azon, hogy meg kéne műttetni, de egyenlőre még fontolgatom a dolgot.. ti mit tennétek a helyemben?


nyugalmi állapotában: [link]

kinyomva: [link]



2015. ápr. 4. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En megmutetnem a helyedben
2015. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Köldöksérvnek tűnikde a helyedben orvoshoz fordulnék.
2015. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz ezzel, és aszerint dönts, amit ott hallasz.
2015. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egy nem befordított köldök. Vannak akiknek így gyógyul kiskorukban vagy vannak olyan dokik vagy bábák vagy mittudomén, akik szerint így kell kinézni egy köldöknek, ezért így csinálják meg.

Szerintem az első kép akár még szexi is lehet, de nem hiszem, hogy nagy szám lenne megcsinálni, hogy befelé forduljon. Ha nem akarsz az ingyenes orvosokkal sokat kínlódni (Miért akarja megváltoztatni? jellegű idióta kérdések sokaságának kitenni magad), akkor menj el egy fizetős plasztikai sebészhez, nem hinném, hogy nagyon sokat elkérnének érte.

2015. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy köldöksérvhez nincs köze. A köldöksérv az, amikor a hasfal izomzatának résén a belső szervek kitüremkednek.
2015. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Engem ha zavarna először rakatnék rá piercinged, ha még úgyse tetszene akkor elmennék sebészhez.
2015. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már a váróban ülnék...
2015. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire zavar akkor menj el orvoshoz vele. Őszintén tényleg nem ez a legszebb köldök amit valaha láttam...
2015. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a legszebb, viszont egyáltalán nem vészes. Szerintem ezt orvosa válogatja hogy ilyen vagy másmilyen lesz. De tényleg nem csúnya.
2015. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is megműttetném...
2015. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!