Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegyeltávolítás Miskolcon/...

Anyajegyeltávolítás Miskolcon/Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani olyan bőrgyógyászt/plasztikai sebészt aki jó áron távolít el anyajegyeket arcról és testről, és szépen dolgozik?

Olyan anyajegyem is van amit (szerintem) kivágással kéne eltávolítani, és van egy pár kisebb, nem kiálló anyajegy az arcomon amit (szerintem) lézeresen is el lehetne. Van valaki aki nektek bevált?

Miskolcon lenne a legjobb, de Pestre is szoktam járni, tehát olyan ajánlatokat is szívesen fogadok:)



2023. ápr. 7. 20:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg tudnátok mondani légyszi hogy nektek hány db volt és mennyibe került?
2023. máj. 11. 16:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Miskolcon Dr. Marjas László szedett le anyajegyet az arcomról. Nyoma sincs.
2023. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!