Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen érzés a botox és a...

Milyen érzés a botox és a hialuronsav szuri? Utána még mit szoktatok érezni? Mennyire látványos az előtte-utána állapot? Részemről azt kezdem belátni, hogy a grativáció ellen se a csiganyál, a se senki nyála nem véd :-)

Figyelt kérdés
Még messze vagyok attól, hogy a fentieknek alávessem magam, de már képes vagyok arról beszélni, hogy mi történik ilyenkor egyáltalán :-)
2023. júl. 1. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bolti kencéktől nem értem miért vársz csodát. Menj el kozmetikushoz egy neked való arckezelésre, már egy alkalom után látni fogod a hatását. Természetesen ez múló állapot és a fenntartásra is oda kell figyelni, de az legalább működik.
2023. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es. Nem ítélkezést és kioktatást vártam a kérdésemre, hanem választ, esetleg egy közös eszmecserét. Kérlek szépen, legközelebb eszerint járj el, ha módodban áll, de hosszú távon a kioktatás és a mellébeszélés nem előnyös retorika. Köszönöm!
2023. júl. 1. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom milyen kioktatásról, pláne ítélkezésről beszélsz. Adtam tippet a két végleg közötti megoldásra.
2023. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as. A kérdés a szurik érzésére vonatkozik még mindig és nem megoldáskérésre. Érdeklődöm arról, hogy akik ezen átesnek, hogy élik meg. Ha majd megoldást kérek, akkor pontosan meg fogom nevezni a problémám, amire megoldást kérek. Ennek fényében remélem érted, hogy végképp nem a kérdésemre válaszolsz és ítélkezel, amikor végletekről és nem érthet csodavárásról beszélsz. Továbbra is az eljárás érdekel azoktól, akik átestek rajta. Nem azért, mert rohanok csináltatni, hanem azért, hogy értsem, mi történik ilyenkor. Köszönöm.
2023. júl. 1. 11:41
 5/8 anonim válasza:
Nekem botoxom volt eddig kétszer, az első alkalommal egy kuruzslónál voltam, kb. 3 szúrás kaptam, ami be is csomósodott picit, a szúrás helye látszott kb. 30 percig. Nem voltam az eredménnyel abszolút elégedett a korrekció után sem. Őt mimikai homlok ránc (vízszintes) miatt kerestem fel, amit örököltem is és nagyon zavar. 40 ezret fizettem a semmiért. Érzéstelenítőt sem kaptam. Aztán pont tegnap voltam ugyan abban a városban egy másiknál, ahol sokkal-sokkal alaposabbak voltak. Papírokat töltettek ki velem, kaptam érzéstelenítőt és kiderült, hogy akinél először voltam, onnan a vendégek java része átmegy ahhoz, akinél én voltam először. 🙂 Két régiót botoxoltak (glabella és homlok), így fizettem 65 ezret. A szúrás helye látszott szintén 30 percig, picit kellemetlenebb is volt, kaptam érzéstelenítőt. A csajszi azt mondta, a bőröm “megvan” törve, de a botoxot jó, hogy már most elkezdem, mivel minél többször megyek annál jobban segít “leszoktatni” a mimikálásról. Teljesen azonban a ráncok nem fognak eltűnni, a későbbiekben megyek majd másféle kezelésre is, hogy szép, sima legyen a homlokom. Ha bármi kérdésed van, írj privátban és szívesen válaszolok. 😊
2023. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsi, akinél tegnap voltam, oda mennek át a vendégek. Elírtam. 😃
2023. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell orvoshoz menni nem pedig mindenféle gyorstalpalót végzett akárkikhez
2023. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves utolsó, ő is orvos.
2023. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!