Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A szilikon a mellben látható...

A szilikon a mellben látható és érezhető?

Figyelt kérdés

75A méretből B.

Mennyire lehet érezni, pl markolásra illetve külsőleg mennyire látszik, hogy nem igazi mell?


2023. okt. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Látszik és érezni.
2023. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, csak, ha nagyon nagy a különbség.

De egy méretnél nem.

Pasikat kérdeznék elsősorban.

1 mérettel nagyobb szilikon esetében mennyire érezni.

2023. okt. 7. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Minden pasi ra van feszulve a szilikonra. A lstvany es erzet is itgato szamukra. N
2023. okt. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Implantátum és műtét típustól is függ, de igazad van ha kicsi a változás, akkor alig kitapintható.
2023. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És izom alá vagy fölé rakatva kevésbé feltűnő?
2023. okt. 8. 08:26
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Minden pasi ra van feszulve a szilikonra."


Ez sima szexizmus, keverve egy kis elégedetlenséggek. Olyan mintha azt írnám minden csaj rá van feszülve az Audi A8 -ra. Annyi különmbséggel, hogy az A8 fixen jól néz ki, ellenben a szilikon mell legtőbbször nem.


Azért nem, mert full aránytalan szokott lenni a testtel, és 10 méterről, felöltözött csajokon is látom a konditeremben mert sokszor annyira béna a végeredmény.


Kérdező, én sajnos még nem tapintottam szilikonos cicit, de nagyon kíváncsi vagyok milyen. Nyilván izom alatt nem annyira feltűnő. Cserébe a formája se lesz olyan, és nagyon limitált a méretnövelés amit egy lépcsőben meg lehet tenni. De akár a mellizmodat is megnövelheted műtét nélkül 😉

2023. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 b1812567 ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire látszik, érezni, az több mindentől függ.

Ha alulra teszik, kevésbé látszik, érződik. Ha kisebb az implantátum, és nagyobb a kiinduló méret, megint kevésbé feltűnő. De ez annyit jelent, hogy hétköznap, felöltözve, senki nem mondja meg, hogy van benne szilikon.


Ugyanakkor például a strandon heverészve már észrevehető, mert nem hat rá a gravitáció, és ugyanolyan feszesen áll. :)

És persze meztelenül is látható, ha nagyobb a szilikon, és tapintásra is észrevehető. Már ha ezzel foglalkozol, mert amúgy meg tök mindegy, van-e benne vagy sincs, ha a viselője jól érzi vele magát.

A fentieket pasiként úgy írom, hogy volt csajom akinek B->C növelt cicije volt.

2023. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én most úgy fogok véleményt mondani hogy nem szeretem a szilikon ciciket. Volt szilikon cicis barátnőm, formára, főleg ruhában nagyon jól néz ki. De fogásra sokkal kevésbé. Az ha vmi mű minden méretnél látszik és fogásra is. De igazából nem ez dönti el hogy valakinek mondjuk tetszel e vagy nem


F/24

2023. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!