Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik államiba plasztikai...

Létezik államiba plasztikai sebészet?

Figyelt kérdés
Mellfelvarrásra gondolok, elsősorban Pécsett. Aki bármit tud erről, kérem írjon.
2023. okt. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak szakértői véleményre, pl. rákműtét utáni helyreállításkor, vagy gerincproblémát okozó kisebbítésre,...
2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Olvastam több helyen, hogy volt akinek nagy fogyás után államiban megcsinálták a mellfelvarrást, viszont a különböző oldalakon úgy látom, hogy a nagy fogyás elvileg nem tesz jogosulttá a mellfelvarrásra, hanem csak hasplasztikára, meg ilyesmire. De még is láttam már több helyen azt, hogy valakik még is államiban megcsináltatták nagy fogyás után, vagy is ezt állítják. Nem tudom, hogy mi az igazság, de amúgy az elsőnek igaza van, olyan esetekben fixen lehet államilag, de az, hogy szimplán nem olyan feszesek a melleid mint szeretnéd, az nem elég az államihoz.
2023. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Akkor, ha pszichológus igazolja, hogy súlyos önbizalom gondjaid vannak miatta.

A fogyáshoz tartozó plasztika több lépéses: háziorvosnál kell jelentkeznie, neki kell végig dokumentálnia a súly változását

2023. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Mellet kizárólag fizikai egészségügyi panaszokra mutenek. A logas nem ez a kategória, főleg ha csak simán lóg, de nem okoz gondot. Lelki okok se jatszanak. Akkor az se jutna hozzá a műtéthez, akinek daganat miatt kell a rekonstrukció.


Elsőkorben menj el a háziorvosodhoz, úgyis kell adnia beutalot.

2023. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen.

Kérdezhetsz, ha akarsz.

2023. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!