Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Férfiak, nektek bejönnek a...

Férfiak, nektek bejönnek a feltöltött női ajkak?

Figyelt kérdés

Nem akarom a szavazást elvinni egyik irányba sem, pusztán kivancsi vagyok a velemenyekre.

Irhattok kommentet is, miert igen, miert nem


2023. okt. 17. 08:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak ilyen nőkkel randizok
Igen, örülnék, ha a párom ilyet szeretne
Igen, de nem beszélném rá a barátnőm/feleségem
Nem, de ha a csajnak ilyen lenne, nem hajtanám el
Nem, lebeszélném a párom, ha ilyet szeretne csináltatni
Nem, nálam kizáró ok.
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem, pontosabban nem láttam olyat, ami szebb lett volna, mint előtte volt.
2023. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de ha visszafogott és viszonylag természetes, az még nem lenne kizáró ok. A felpumpált kacsaszáj viszont igen.
2023. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki elárulná végre, hogy ebben mi a jó, az sokat segítene, mert én nem értem. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy ilyenre mi motiválja a nőket. Tényleg árulja már el valaki.
2023. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Sem a szilikon mellek, sem a két centi vastag festékréteg az arcon, sem a push-up melltartóval nyakba felnyomott mellek.
2023. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, eddig eleg egyertelmu a szavazas eredmenye, de johetnek a tovabbi voksok:)
2023. okt. 18. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Egy brazil fenekes kerdestol kopizom a válaszom, ide is érvényes:


Nem tetszik se a csucsorítés, se a feltoltott kacsaszáj, se a gerincferduléses instapucsítások, se a szilikon labdák, 6 XL es muszempillák. Ránézel, és messzirol látod, hogy mű az illeto. Nálam egy no a noiességtol szép. Az meg mosolytol, szemtol, inteligenciátol, kiállástol, alaktol (ez egy minimális odafigyeléssel elérheto) kevességbol, ápoltságbol áramlik. Egy decens kis szemceruza, egy szép ruhácska egy pikáns mosollyal ezerszer szebb, mint akármilyen kacsa, aki 2 labdát hordoz hátul :D

2023. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!